reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Salik...ja dzisiaj w piete szkło wbiłam - tak, że też poszkodowana jestem - miałam iść na dancing :-D ale ledwo na pięcie staje..więc stanęło na jedym piwku na ogródku na Krakowskim Rynku za jedyne 15zł :laugh2: - cenią się w Krakowie nie ma co haha.

Albi gratuluje ząbka - wkońcu :-pJa się twardo dochudzam....jedno małe Desperados to jedyny mój grzech dzisiaj, ale umówiona byłam już dawno więc nie mogłam odmówić wyjścia- a o suchym pysku siedzieć nie wypada :sorry2: Mam nadzieje, że jutro obudzę się lżejsza o 30 dkg haha

Esti - Oliś widzę mały plażowicz ... jak mój Osa :dry:

Zmykam śpiochować, tak że miłej nocki i kolorowych - do jutra lejdis :elvis:
 
reklama
Hej
Wtam sie przy kawusi, choc nie wiem czy ja wypije bo moje dziecko doprowadza mnie do szalu:crazy::baffled: teraz gryzie swego buta i mam troszke spokoju:-D
 
czesc kobitki jeszcze w pizamce :-D

moj maly buszyje na naszym lozku z tatusiem :-) ja zaraz ide sie ubrav i jakas kawke moze zrobic ehhhh.... i sniadanie lekkie zjesc ... ah no i zwazyc sie przed tym wszystkim !!! masakra chyba zawalu dostane jak zobacze te magiczne liczby !!!!

u nas noc koszmarna wiki budzil sie znowu co godzine mam dosyc i nadodatek poszlam spac po 24 bo ogladalismy film na polsacie ... :-( jestem wykonczona a tu tki ladny dzien sie zapowiada slonko swieci i tzreba trzasnac jakis spacerek :-) oj tak teraz duuuuuzo spacerkow malo zarcia !!!! jak ja przezyje heheheh :-D
 
Cześć lasencje:-):-)
Ale mam lenia.......nic sie nie chce....zreszta mam tak od kilku dni:-D:-D:-D
Mój Oli rozrabia na całego...............
To ja za Was tzrymam kciuki w chudnieciu.....................a sama też nie jem od wczoraj nic po 19........musze zgubić oponke :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: i piwa nie piję po 19 bo od tego to dopiero oponka...................ach jak ja wytrzymam :-D:-D:-D
Aga jak palec?
 
reklama
O nie Salik ukradła mi suwaczek :growl::evil::wink:
Ja zeszczuplałam 30 dkg a moje dziecko 10 dkg:-D
Byliśmy rano u lekarza - mierzy 73cm i waży 10,780 :-D
Wiecie w duecie zawsze łatwiej zbic wagę:dry:
Ja też mam Esti prze mega lenia i tak juz od póltorej roku...nienawidze się za to, ale też nie mogę z tym nic zrobić i to jest najgorsze. Siedze w balaganie i codziennie sie wkur...że on jest...tyle, że sam się nie posprząta - destruktywne to moje nic nie robienie, bo wlaściwie denerwuje się sama na siebie :baffled: no i oprócz nerwów, zadnego w tym więcej pozytku...Muszę się wkońcu kopnąć w dupę...
 
Do góry