reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Czesc dziewczyny u mnie noc minela dosc dobrze
Agnieszka moj maly wazy jakies 11 kg teraz ciesze sie bo jak zaczal sie wiecej ruszac to zauwazylam ze chudnie
A mam jeszcze pytanie po ile zabkow maja wasze dzieciaczki , ja troszke sie martwie bo moj maly nie ma ani jednego
 
reklama
No to Tobi nie jest sam w kg. ;-). Donia moj Dawid i Anji (przynajmniej do wczoraj)Dusia tez nie ma i nie ma co sie przejmowac. JA kiedys pisałam, ze 90% dzieciaczkom moich kolezanek ząbki wyszły jak miały po 9 miesiecy.
 
Wszystkiego naj naj dla dzieciaczków moc buziaków!!!
Ide zaraz do lekarza Kuba zaczął brzydko kaszleć ja totalnie połamana ledwo chodzę:-(no tragedia po prostu.Nie wiem czy to kręgosłup czy korzonki już mnie cały dół pleców boli wstanie z łóżka to wysiłek totalny.Kuba coś mi marudny znów się robi,matko czyżby górne ząbki niedługo???:szok:
 
cześć laseczki,
donia, witaj znowu!!
my dziś jedziemy na usg bioderek, boję się troszkę, oby na darmo...!!
sto lat dla naszych solenizantów wczorajszych i dzisiejszych!!
 
Witam z rana:-)
Donia witaj z powrotem...cudne maleństwo.......jak ma na imię, bo chyba nie doczytałam......ale z Ciebie laska..........po dwójcie dzieci tak wyglądać.........super:tak:
Oliś ma dopiero 2 ząbki i to z tydzień temu mu wyszły:tak::tak:
Wszystkiego naj, naj, naj dla Natalki....bezbolesnego ząbkowania ;-):tak:
Dziuba czekamy na wieści.........będzie ok
 
Dziuba a macie klopot z bioderkami???? Bo podejrzewam ze jeziecie na kontrolne usg kurcze ja do tylu jestem ze wszyskim ale bedzie wszysko ok napewno
Estera moj synek ma na imie Gracjan
 
Wszystkiego naj dla Natalii i standardowo rowniez dla mojego syncia!!!!
Moj od rana juz turla sie z jednego konca pokoju w drugi,nie moge go nawet na chwile spuscic z oczu. A dzis w nocy wyjezdzamy.......:-)
 
reklama
Do góry