reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Dla cudownej, słodkiej, ślicznej, landryneczki truskaweczki Dusi Nadusi mnostwo całusów i pysznosci od cioci Albiny i Dawisia.
 
reklama
Czesc dziewczynki bardzo dawno mnie nie bylo obejrzalam wasze dzieciaczk wszyskie sa sliczne i slodziutkie bede sie starala nadrabiac zaleglosci
 
ooooooooooooooooooo
o nie wierzę
wraca stara gwardia:-D:-D:-D:-D,
oj jak dobrze:tak::tak::tak::tak:
witaj Donia
czemu tak długo cię nie było, opowiadaj i pisz o maleństwie koniecznie fotki, bo my na tym, punkcie to jesteśmy zboczone ;-)hihihi

oj sorki :sorry2:pisze za siebie bo mnie zlinczują :-D:-D:-D:-D:-D:crazy:

wszystkeigo najlepszego dla wczorajszych solenizantów: Julka, Maksika i Celinki
oraz dzisiejszej pieknookiej Nadusi. :-D:-D:-D:tak::tak::tak:
Dużo zdrówka małym pieszczoszkom
 
Ostatnia edycja:
martwię się :-:)-:)-:)-:)-(
Kacperek od kilku dni ma lekki stan podgorączkowy
Jutro idę do pediatry
nie kaszle, nie kicha, nie mam kataru i nic z oczywistych objawów, ale temperaturke ma od 37,1 do nawet 38, 2 mierzone termometrem do czoła a jak badałam w dupci to po odjęciu 0,5 stopnia wyszło mi 37, 2 i 37, 8
ale nie cały czas . tak skokowo:baffled:
np dzisiaj w nocy karmiłam go i był zimny a po chwili rozpalony i czerwone policzki:-:)-:)-:)-(
 
ło rany Donia, gdzies sie podziewałas. Pisz co u Ciebie dawaj zdjecia dzieciaczków.

Ja sie przyłacze do życzeń od Sylwi i składam, je równiesz naszym wczorajszym Jubilatom.
 
sylka a moze od zabkowania??? ale lepiej isc do lekarza postaram sie nadrobic wszyskie zaleglosci wieczorkiem zasiade i powklejam fotki chociaz zapomnialam jak to sie robi caluje was wszyskie terazkarmie babelka mojego
 
qrcze może macie racje trochę schizuję:tak::crazy: ale widzę, ze jest cos nie tak taki markotny momentami i sobie mruczy a on mruczy jak mu jest źle, bo normlanie to taki śmiejoszek uchachany cały dzien:tak::tak::tak:

może to rzeczywiście ząbki bo już w osatniej fazie tak mysle:baffled::confused:
tylko, ze przy dolnych jedynkach tak nie miał
ale podobno te górne bardziej bolą
 
reklama
Do góry