reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Kochana mam pytanko do ciebie,Twoja Julcia też chce nosić małego?Moja to normalnie oszalała bieże małą bez pozwolenia i przynosi mi ją.KRZYCZE WRZESZCZE I NIC NIESKUTKUJE NIEWIEM JAK DO NIEJ DOTRZEC.BOJE SIE ŻE SIE PRZEWRÓCI I ZROBI JEJ KRZYWDE.Jak na złosć Amelce sie to podoba bo aż w głos sie smieje,a ja mdleje z przerażenia.

nutka - nie...
Moja Julka nigdy sama jeszcze Kubusia nie wzięła. Ona raczej o wszystko sie pyta. Jak chce to mówi, żeby jej go dać na kolana. Wtedy jej daję i pilnuję by jej nie spadł.
 
reklama
misiasia witaj:-D

a skąd dowiedziałaś sie o forum???
jak karmisz synka? co nowego juz zajada?
o forum i BB wiedziałam już jak w ciąży sobie chodziłam a teraz mi się przypomniało. Synka karmię od początku butelką bo skurczybyk nie chciał inaczej. Teraz wcina już zupki, deserki, kaszki natomiast mleko udaje mi się mu podać albo jak już prawie śpi albo nad ranem bo inaczej nie ma mowy. A jak Zosia ? Jaśkowi dałam wczoraj kawałek surowej marchewki ;) to dopiero była frajda. Coś tam sobie naskrobał zębiskami a ślinił się makabrycznie. Przy czym potraktował ją jako zabawkę i szybciutko rzucił w kąt; )
 
hejka
i znowu goraco a już mam dośc lata i...piskownicy

byłam dziś z małą na kontroli u dermatologa i nefrologa D-ok skóra już ładna N-mocz ok ale zleciła mi zrobić badanie USG brzucha:confused: normalnie co chwilę coś zleca i tylko stresuje No nic pojadę musze małą wyleczyć bo jeszcze 22dni i papa:-)

witam nową mamusie
 
Witam nową mausię.....Jasiek śliczny
Widzę ,ze taki łobuz jak mój Olisiek....też już sie przemieszcza i wszędzie go pełno.....dzisiaj wlazł za łożko skubany jeden:szok:
Nawet spokojnie kawki nie można wypić, bo łazi po całym domu........a spróbuj do łożeczka wsadzicć...........wrzask na cały blok-jakby kto ze skory obdzierał
A co do rwania gazet......najlepsza zabawa pod słońcem dla Oliśka
Natka Olis uwielbia ten rosołek z Bobovity

U nas pogoda do d... zimno, wiej tak ze Oliśkowi musiałam czapkę z uszami nakładać i pada
Jeździałm do lekarza po receptę to zmokłam jak kura:baffled::baffled::crazy::crazy:
A dla naszej kochanej Platynki dużo zdrówka i coraz więcej uśmiechu na twarzy i bezbolesnego ząbkowania!
 
witaj :)
muszę się rozejrzeć za rosołkiem, bo mnie dziewczyny bardzo zainteresowałyście ;) ciekawe czy jak znajdę to młody też będzie zainteresowany:confused:
 
reklama
Do góry