reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
tak szczerze- mi sie nie podobaja te trojkolowce:no: ale rzecz gustu- zeby nie zaatakowaly mnie zaraz posiadaczki takich pojazdow:-D:-D:-D
A sprawdzalas czy jest lekki?
 
Mnie też trójkołowce nie podchodzą.....................
pumi Oliś ma takie same skarpetki tylko błękitne i ma słonie zamiast miśków:-)
dziuba a co z Piko, co ma Pumi?
 
mi sie podobaja trojkolowce ale sa nie poreczne moja kumpela ma z chicco i jest wywrotkowy musi uwazac przy wiezdzie pod krawezniki bo wozek sie obraca na bok tak ze dziecko moze wypasc ale ona nie ma tego przedniego kola podwojnego tylko pojedyncze i jest beznadzieja ma strasznie maly kosz na zakupy i nic tam nie mozna wlozyc gdzie ja w swoim moge cale zakupy zmiescic, kosztowal ja 3 tys, a narzeka na niego strasznie, bo tez jest gondolka, fotelik mozna zalozyc i spacerowka, do gondolki Kacper juz sie dawno nie miesci bo to taka malizna, w foteliku jakos mu nie wygodnie bo smiesznie wyprofilowany a spacerowka fajna nawet ale nie ma gdzie nozek polozyc tylko w gorze mu wisza (dopiero jak bedzie siedzial to bedzie mial gdzie je opszec i buda jest zrobiona jak z dwuch szmatek ale tak to wozek sie bardzo dobrze prezentuje, mimo to ja bym go nie wybrala ja tam lubie moj wozeczek i bardzo dobrze sie sprawuje i jak maly podrosnie to z tej firmy kupie mu jakas lekka spacerowke bo bardzo mi sie podobaja: &WÓZEK ATLANTIC ESPIRO 2008 NOWY BABY DESING (357348816) - Aukcje internetowe Allegro
 
te quinny są też na 4kołach... waży 12kg, trochę duzo, no a przede wszystkim nie podoba mi sie sposob rozkladania go, bo jak to z nogami do gory dziekco ma spacc...
wiec chyba pozostane przy moim ukochanym pliko
 
a propos pliko- zapomnialam o jednym mankamencie: kosz na zakupy jest owszem- duzy ale dostep do niego za maly i nam np ciezko wsunac pod wozek torbe z pieluchami
 
Dziuba wlasnie czytalam twojego bloga i az mnie ciary przeszly jak mi sie poprod przypomnial. Ale jedno bylo w tym cudowne- ze po 17 godzinach w bolach- wreszcie corcia byla po drugiej stronie brzusia:-p
 
reklama
Hejo.
Oto i ja jestem:-D:-D
Jestem u tesciow- grrrr. maly zasnal, ciekawe na jak dlugo....
My jutro idziemy na wesele do mojej kumpeli z liceum. Jestesmy troszke niepocieszeni bo kurcze weeknd majowy chcielismy spedzic na helu a tu dupa. Ale coz....wesele kumpeli jest raz w zyciu....
Jeszcze nie wiem w co sie ubiore. W kazdym razie ide rano do fryzjera, kosmetyczki...
A dzis bylam na tenisie- pierwszy raz od porodu. Super sie czuje ze troszke pobiegalam z pilka:-D:-D
Oprocz tego- jak zwykle problem z tesciowa. Myslalam ze dzis ja naprawde opierdziele. Maly zasanal o 19. Z reguly idzie do kapieli po kolo 20 ale czasem zdarza mu sie przysnac na pare minut przed kapiela. A ta pipa(przepraszam za wyrazenie) wyjela go z wozka i zaczelam nim trzasc mowiac ze to nie pora spania:wściekła/y::wściekła/y: A teraz kurde malpa zre loda i rabie lyzeczka o talerz. A maly spi w pokoju obok. Czysta zlosliwosc!!!!!
A... i musze sie wam pochwalic- kupujemy ziemie i bedziemy sie budowac:-):-):-)
 
Do góry