reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Hej!:-)
Dziuba mam dal Oliśka taki sam komplecik.bluza i spodnie, które ma na sobie Martynka......kupowałaś w Smyku?
Spodenki zielone są super

Pumi miałyśmy na Ciebie nakrzyczeć jak coś jeszcze kupisz:angry::angry::-D:-D:-D
 
reklama
ale superowy Oliwierek o poranku!!! :laugh2::laugh2:
Esti, znowuż robiłaś nowe paznokcie czy to te co mowiłaś że idziesz zrobić jakoś ostatnio?? na jednym zdjęciu widać kawałeczek, wyglądają bardzo ładnie!! pokaż całość...
 
co za koszmar, jak już zdecydowałam się opisywać ładnie rozwój mojej córci i poisać pamiętnik, to cholera zawiesiło mi się coś i dupa, nie mogę wejść na bloga... :wściekła/y::wściekła/y:
 
my po spacerku jestesmy juz bardzo ladna pogoda u nas ale troszke zawiewa, wiktor tez podnosi glowke do siadania i sie podnosi ale nie pozwalam mu za bardzo zeby nie nadwyrezyl soie kregoslupa bedzie mial jeszcze czas na siadanie.
 
My po spacerku.u nas ciepło i strasznie parno i duszno...nie ma czym oddychać.na burzę sie zanosi.
Ja też mu nie pozwalam.ale co przyjdę do pokoju to on sie podnosi w łóżeczku:sorry2:
dziuba tak to wygląda to są te samo co poprzedno tylko dolałam..zrobiłam odrost..idę w połowei maja i zrobię sobie żółte z bialym

DSC00645.JPG
 
Ale ladne paznokcie!!!!
A u nas pochmurno:-( bez sensu z ta pogoda. Jutro idziemy na podwojna komunie - D juz sie cieszy z tej wiadomosci:laugh2:
 
o retty, przysięgam Wam, już NIGDY nie pójdę na zakupy z obojgiem rodziców naraz!!!!!!!!!!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
najpierw byliśmy w hurtowni dziecięcej, bo moj tata chcial pokupować małej prezenty, popatrzyłam na spacerówki, spodobał mi sie nowy model - uinny, można wstawić fotelik Maxi Cosi albo gondole, sama spacerowka kosztuje 1800zł :baffled::baffled:



ale beznadziejnie sie rozkłada, tzn całość idzie do tyłu, czyli dziecko ma nóżki w górze bo nie tylko oparcie sie podnosi ale siedzisko też...

no nic, potem pojechaliśmy do Galerii, wchodzimy do Smyka, a ojciec "po co??", to mu mowie że popatrzeć, a on sie wściekl że nie chcemy tu spędzić całego wieczora i że po co wchodzimy skoro tylko popatrzeć??? to cholera trzeba było zrobić liste zakupów co on chce kupić to bym weszła i kupiął, a małej teraz nic nie brakuje, więc chciałam kupić co mi sie spodoba... ostatecznie kupiłam czapeczkę na wiosnę i... tyle
 
reklama
no niesamowite- wszystkie stycznioweczki na majowce:szok:
Majowa Dominisia :
 

Załączniki

  • majowka (2).JPG
    majowka (2).JPG
    460,8 KB · Wyświetleń: 35
  • majowka (3).JPG
    majowka (3).JPG
    590,7 KB · Wyświetleń: 17
  • majowka (4).JPG
    majowka (4).JPG
    225,8 KB · Wyświetleń: 30
Do góry