reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

hejka
ja przez ten upal nie moge spac
aOla mam prosbe bo dopiero teraz zauwazylam, ze mnie nie ma, moglabys mnie wisac na liste styczniowek 13 styczen i wg lekarza chlopiec:-)
z gory dziekuje
 
reklama
dziewczynki, bo oprocz kwasu foliowego lekarz nic mi nie przepisal, bo powiedzial, ze teraz nie ma jesczze takiej potrzeby, a strasznie mi cierpna rece i nogi... w dodatku juz druga noc budza mnie skurcze w łydce- powiedzice mi moge cos kupic oczywiscie dla ciezarnych z magnesem na wlasna reke?? bo wizyte mam dopiero na 7 sierpnia.
 
Mi tez strasznie cierpna rece a najbardziej w nocy,a czy mozesz kupic cos na wlasna rake to ci nie powiem bo sama nie wiem, moze sproboj zadzwonic do swojego lekarza albo w aptece sie zapytaj. ja mam wizyte 31 lipca wiec dopiero wtedy sie zapytam czy moge magnez zazywac
 
oki dzieki wielkie
ja narazie stad zmykam
bo nie dam rady tu wysiedziec jest za goraco
na popoludnie do pracy... wczoraj dowiedzialam sie, ze chca mnie nauczyc nowego programu, zebym mogla obslugiwac klientow- wiem, ze smiesznie to zabrzmialo- a ja z nimi nie maialam stycznosci od swiat Wielkanocnych... powiedzialam, ze na pewno nie bedetego robic, ale chyba doszlo do wladzy, bo powiedziala, ze dobrze-a ona nigdy tak nie mowi.... po co mam robic to jak boje sie i denerwuje mnie taka praca... dzis beda gadac i obgadywac mnie, ze co to ja sobie wyobrarzam.... moglam wziasc L4 dupa wolowa ze mnie....
 
ja dzisiaj pospałam do 11tej,:laugh2: i jeszcze na dworku nie byłam, więc nie wiem jak jest, ale wiem, że świeci słoneczko:-):-)
dzidzia214 przez pierwszy trymestr nie potrzeba, żebyś zażywała coś ponad kwas foliowy, bo masz spore zapasy w organizmie. dopiero w drugim twoje maleństwo będzie potrzebowało więcej wartości odżywczych.
Mnie lekarz zapisał od 12 tc brać feminalad czy coś w tym stylu ale zgubiłam gdzieś kartkę:-( i dopiero jak pójdę za tydzień, to dopytam sie jeszcze raz.
Ale znam przypadki, że lekarz przepisywał ogromne ilości :szok:magnezu kobiecie w ciąży, ale mnie graniczyło to ze szpitalem dla czubków,;-) bo jak wiemy magnez niweluje dołki psychiczne, jak również działa na drętwienie kończyn i mrowienie.
Ale ty najlepiej szybko sie ze swoim prowadzącym skontaktuj:tak:
 
Ochlodzilo sie troche, chcac nie chcac, opalilam sie troche a i tak mam bardzo ciemna karnacje...bardzo ciemna wiec jaksie opale to bardziej przypominam Latynoske niz Polke,no cuz takie "ciemne"geny odziedziczylam:-) latem wygladam jakbym w turbosolar zasnela na pol dnia:-Dale teraz caly czas w cieniu bo slonce mi przeszkadza mam nadzieje ,ze plam nie bede miala.
Musze sie pochwalic, ze na koncert Rod Stewart'a ide we wtorek;-);-);-)nie moge sie doczekac

Aha kupila switena ksiazke" Jezyk niemowlat" super napisana, takze powoli wdrazam sie w tajemnice bycie matka - zaczynam sie bac czy sobie damrade czy nie spiepsze wszystkiego,lacznie z polamaniem dziecka przy przebieraniu:szok::szok::szok:
 
Anja78 czy ta książka jest autorstwa Tracy Hoog i Melinda Blau?
Bo ja mam taką o tym samym tytule, Chciałam ją kiedyś wyrzucić, bo myślałam, ze mi sie nigdy nie przyda.:-(
A teraz kurzy sie na półce. Może do niej zajrzę;-)
 
reklama
Do góry