reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

reklama
Hej, ja również jestem tutaj nowa. Dopiero wchodze w cały temat cykli.. ale czytam Was od paru dni i tak tu u Was miło, że postanowiłam dołączyć :) ten miesiąc minął nam bardziej na zabawie, bez większej spiny, ale faktycznie głową sama się nakręca...jeśli udałoby się byłoby super, jeśli w tym miesiącu nic nie wyjdzie to na pewno będzie rozczarowanie ale głowę zajmę przygotowaniami do ślubu :p
Wszystkim dziewczyna, które ujrzały dwie kreski gratuluję, a tym dziewczynom, które czekają to mocno trzymam kciuki :)
 
Hej, ja również jestem tutaj nowa. Dopiero wchodze w cały temat cykli.. ale czytam Was od paru dni i tak tu u Was miło, że postanowiłam dołączyć :) ten miesiąc minął nam bardziej na zabawie, bez większej spiny, ale faktycznie głową sama się nakręca...jeśli udałoby się byłoby super, jeśli w tym miesiącu nic nie wyjdzie to na pewno będzie rozczarowanie ale głowę zajmę przygotowaniami do ślubu :p
Wszystkim dziewczyna, które ujrzały dwie kreski gratuluję, a tym dziewczynom, które czekają to mocno trzymam kciuki :)
Powodzenia zycze, Gratulację odrazu z powodu ślubu. 😊 moze sie dosc szybko uda.
 
Powodzenia zycze, Gratulację odrazu z powodu ślubu. 😊 moze sie dosc szybko uda.
Chciałabym bardzo..aż sama nie wierzę że tak się wkręcę w chęć nowej roli w życiu, bo nigdy nie chciałam mieć dzieci, ale jednak jak się spotkać chyba odpowiednią osobę, człowiek chce się ustabilizować i w pełni założyć rodzinę :)
 
Chciałabym bardzo..aż sama nie wierzę że tak się wkręcę w chęć nowej roli w życiu, bo nigdy nie chciałam mieć dzieci, ale jednak jak się spotkać chyba odpowiednią osobę, człowiek chce się ustabilizować i w pełni założyć rodzinę :)
Trzeba do tego dojrzeć, aby móc zacząć o tym myśleć. Najgorsze to ta presja. Niby luz do dni płodnych a im bliżej terminu @ tym gorzej, bo nie widac ani @ ani objawy sugerujące, ze cos jest na rzeczy. 🤭 a wyobraźnia potrafi wiele zdziałać.
 
Powodzenia Tobie życzę i dziękuje! [emoji4]Ogromne zaskoczenie tego roku to dla mnie[emoji7][emoji3059]
Nie będę klamac, ze nie zazdroszcze, bo jednak tyci zazdroszcze widoku dwoch kresek. Swoich kiedys sie doczekam, juz nawet testy kupilam o ile przydadzą mi sie.
 
reklama
Do góry