reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Kochane moje... mam dylemat
W tym tygodniu dwa razy spisywałam alkohol(grzaniec i winko) dwa kieliszki
Odpuściliśmy w tym miesiącu a dziś jak zrobiłam test oniemiałam 🙏🏻
Martwię się, ze spisywałam ten alkohol.
Pomóżcie 🙏🏻
zależy jak młodziutka jest ciąża, a skoro dopiero się dowiedziałaś to zakładam że bardzo 😊 w naturze tak jest to fajnie zrobione, że przez pierwszych 14 dni od zapłodnienia zarodek jest chroniony od czynników zewnętrznych więc nie sądzę, że mogłaś jakkolwiek zaszkodzić. zrób kochana betę, sprawdź przyrosty i nie zamartwiaj się teraz 💞
 
Ostatnia edycja:
reklama
Naprawdę, co 2dzień dwie kreseczki? Nie jestem w temacie wielu wątków, z racji że wycofałam się ze starań... ale trzeba będzie nadrobić[emoji16][emoji16][emoji4]
Czy dobrze liczę? Mamy już 4 ciąże? Czyli wychodzi nam ciążą co drugi dzień [emoji16]
 
Ja jutro zaczynam testowanie owu, to będzie 7 dzień cyklu i mam nadzieję że nie zniecierpliwię się przed pozytywnym bo mam długie cykle 🙈🙃
 
Przede mną testowanie tuż tuż... a od kilku dni mam tak slabe samopoczucie... piersi coraz bardziej mrowieja, podbrzusze raz boli, raz nie. Tlumacze sobie to, ze to nie ciaza a @. Lepiej niz rozczarować się widząc biel vizira, ale trzymam kciuki za wszelkie testujące w dniu jutrzejszym! Buziaki
 
Po lewej dzisiejszy z przed chwili ( z porannego pierwszego moczu) , [emoji87] po prawej z wczoraj (wieczór po godz. 21) [emoji85]
20210108_063444.jpeg
20210107_214836.jpeg
 

Załączniki

  • 20210107_214836.jpeg
    20210107_214836.jpeg
    29,5 KB · Wyświetleń: 50
  • 20210108_063444.jpeg
    20210108_063444.jpeg
    64,9 KB · Wyświetleń: 50
zależy jak młodziutka jest ciąża, a skoro dopiero się dowiedziałaś to zakładam że bardzo 😊 w naturze tak jest to fajnie zrobione, że przez pierwszych 14 dni od zapłodnienia zarodek jest chroniony od czynników zewnętrznych więc nie sądzę, że mogłaś jakkolwiek zaszkodzić. zrób kochana betę, sprawdź przyrosty i nie zamartwiaj się
 
reklama
Dziękuje! [emoji4][emoji847]Nie jestem w stanie powiedzieć jak. Chyba miałam już dosc swojej schizy w tym temacie. Tak bardzo czekałam na kolejne cykle, testowania... i był zawód za zawodem i śnieżna biel. Zajęłam się świętami, miałam dużo na głowie (gastronomia) i potem już święta, nowy rok... prawie tydzień wolnego. Odpoczywałam i nie przyszło mi do głowy testować wcześniej. Jeszcze dzis sprawdzałam ile dpo już mogę być by można było w ogóle siknąć. Zaryzykowałam i wynik pojawił się po niecałej 1minucie a minutnik ustawiłam na 3.[emoji38][emoji16]
Gratuluje 👍✊ u mnie wynik był wczoraj, 3 razy sprawdzałam
 
Do góry