reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

reklama
Spokojnej, zdrowej i nudnej ciąży 🥰

U mnie 5dpo dziś, ale mam coś kiepskie przeczucia, że to nierealne by udało się w pierwszym cyklu starań, jakiś taki dołek 😞
Bardzo realne :) Pierwsza ciąża u mnie 1cs, 2ga ciaza 2gi cs ale w pierwszym miałam okropna angine I brałam mocne antybiotyki akurat w czasie owy najpewniej I nie bylo przytulasow w odpowiednim czasie. 3cia ciaza 1cs niestety obumarla i zabieg w 10t 😔. Teraz jestem w 2gim cyklu po zabiegu (zabieg 7.12) i mimo że gin dzień po "owulacji wg mnie I wszystkich znaków na ziemi I niebie - testy, śluz, temperatura" powiedziała że owu nie bylo bo widzi bardzo duży pecherzyk na jajniku (Ale ja akurat na tym jajniku mam jakieś coś nie wiem co bo odkrył to gin przy ostatniej ciazy I myślał nawet że to pozamaciczna) ja i tak uważam że była owulacja 🤣. Zamierzam zrobić pierwszy test we wtorek 10dpo. I jestem pełna nadziei :D. Głowa do góry. Aaa i żeby było lepiej pierwsza moja ciaza została potwierdzona dopiero w 7tc bo miałam "okres" w terminie okresu trwający 3 dni, ale coś mi nie dawało spokoju i poszłam do gin to się dowiedziałam że mam torbiel na jajniku 🤣🤣🤣.
 
@Lunka85 dzięki wielkie 💞 pocieszenie cudne, miło się takie rzeczy czyta. Ja zaszłam w pierwszą ciążę nie mając okresu 7 miesięcy (nadczynność tarczycy, do dziś nie wiem jak do tego doszło), niestety w 6tyg poronienie, ale to już było dawno bo wrzesień 2019, teraz to w sumie pierwszy poważniejszy cykl starań i jakoś staram się nie nastawiać, ale jednak nadzieja jest 🙈
 
Oj.. dawno mnie tu nie było. Skupiłam się za bardzo na wykresie ovufriend i chciałam się odmóżdżyć. 😊
Mi można wpisać 🐵 bo okres dostałam na następny dzień.
Wszystkim gratuluję ⏸ kresek, a reszcie życzę powodzenia. 😉
 
reklama
Do góry