reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Mysza trzeba przeczekać,dawaj jej to co lubi i tyle.może zeby ida...u nas ciągle dużo mleka:na kolacje,nad ranem i po żłobku po 180ml,do tego troche kaszki na śniadanie.do tego zupa,II danie i deser w żlobku.tam karmią cześciej ale mniej dają.Jagoda już fajnie staje na nogi sama,a raczkując przemierzacałe mieszkanie.u nas tez dzieci zakatarzone.
 
reklama
U mnie kiepsko Antoś ma wirusowe zapalenie płuc :-( mnie od wczoraj męczy migrena ,ale po wymiotach już mi lepiej,u Gniewka nadal tylko katar oby tak zostało

Zdrówka dla Wszystkich
 
bada, matko kochana :-:)-:)-( Zdrówka dla Was!!!

suseł,
jej, strasznie dużo posiłków! U nas tylko 4 i aż się zaczęłam zastanawiać, czy nie za mało? :szok:



Ja już żyję sobotą - jadę na zlot do Poznania na 2 dni, nie mogę się doczekać tego oddechu od dzieci...
 
Przede wszystkim zdrowia i jeszcze raz zdrowia wszystkim :-)

My się jakoś kulamy, co dzień coś nowego. Młody ćwiczy wdrapywanie się na meble i poruszanie wzdłuż nich, zrzuca wszystko co się da, strach go na moment spuścić z oka :-) zęby mamy 4, teraz przy obniżonym łóżeczku na maksa, staje i ząbkami gryzie ramę łóżeczka jak królik
 
Nulini no nie wiem,generalnie dorosły powinien jeść 5 razyna dzień.w żłobku dzieci mają osobno zupe i II danie,rozdzielone w czasie.w weekend daje tylko zupe lub obiadek wiec jest jeden posiłek mniej,wychodzi 5 wciągu dnia i mleko nad ranem.może dlatego Ignaś tyle je np.obiadku bo jest głodny...w żłobku jedza zgodnie z normami dietetyka wiec zakładam że jest dobrze.
 
Bada zdrówka!

Nam ten katarek w 3 dni przeszedł. Dałam radę inhalacjami, odciąganiem i maścią majerankową ;)

Mamy jedną lewą jedynkę górną przebitą już i druga też chwila moment a przetnie skórę więc może od tego ten katar był? Albo od basenu bo pierwsze nurkowania były i może nochalem zaciągnął wodę. W ten weekend było tyle nurków , że masakra :-D Po basenie w aucie odrazu usnął i jezdzliśmy z nim 40 min żeby się chłopak wyspał :-D

No i zapiernicza jak motorek na czworaka po całej chałupie, na kolankach mocno staje, pięknie siedzi no dumna jestem :) A najbardziej mnie cieszy, że ma apetyt i wszystko je. Drzemki dwie po ok godzince sobie robi.

Zdrówka dla wszystkich :)
 
Bada zdrówka dla Was!

U nas też szpital w domu, tzn powoli już wychodzimy.
Najpierw Tymko na antybiotyku, później Lili zaczęła kaszleć, ale na szczęście obyło się bez antybola no i Ł w piątek z pracy połamany wrócił tylko on zaczął brać Groprinosin i w sobotę już się czuł dobrze.


Co do jedzenia to Lili je ok 5 posiłków dziennie + czasem w międzyczasie coś przegryzie, ale posiłkiem bym tego nie nazwała ;)
 
reklama
Witam się i ja. U nas tez katar nie ustępuje, dziś mija miesiąc odkąd się pojawił a u lekarza jesteśmy dwa razy w tygodniu, inhalacje sterydowe nie pomogły, więc pani doktor stwierdziła, ze pewnie ma katar sienny i dala krople na alergie , po 4 dniach miało być widać pierwsze rezultaty a dziś 6 dzień i nie ma żadnej poprawy, może powinnam wymaz z nosa pobrać? Doradzi mi któraś co mam zrobić, gdzie iś?? Noce przez to średnie a weekend i dzisjejsza noc to koszmar! Darła się do 2 a potem budziła się popłakując i katar jeszcze większy . Niestety idą tez trójki jakieś ech mam dość .....
Życzę zdrowia , siły i cierpliwości .....
 
Do góry