reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Moja rozmowa z Olą przez telefon

Ola: mamusiu kiedy pi mnie przyjedziesz z tatusiem i stachem?
Ja: za tydzień ropuszko
Ola: a ile to tydzień?
Ja: 7dni
Na co ola odpowiedziała piosenką
Ola: Tydzień ma siedem dni wiem to ja i wiesz to ty, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek piątek i sobota a w niedziele razem z mamą powtórzymy znów to samo


I tak 5razy pod rząd :p
 
reklama
Super zaje.biaszczo. Młody chory. Jakieś gardłowe sprawy. Dostał syrop na wirucha i antybola jeśli gorączka za 3 dni nie spadnie. Oby skończyło się bez antybiotyku. Do tego mój właśnie mi oświadczył, że jedzie w niedzielę na egzaminy na podoficerkę i przez ten tydzień nie będzie wracał do domu. Oczywiście ja w wielkim szoku, a on do mnie, że myślał, że wiem. No ciekawe skąd...od niedzieli rana nie ma go w domu bo też jest w pracy i wróci może w środę a może w czwartek.

alecta, to się nazywa pech...może po prostu wada produkcyjna?

Mi się marzy schudnąć do 50 kg ale nie mam samozaparcia do diet i ćwiczeń. Musiałabym zrzucić 5-6 kg.
 
Suseł, ja dopiero miesiąc po porodzie, a cycki mam już miękkie i dziś się nawet zastanawiałam, czy nie skończyć z wkładkami. ale skończę pudełko i mam nadzieję, że następnego nie będę musiała kupić.

Nulini, super kiecka!!! :tak::tak::tak:


Sylwii, jaki robot? pochwal się ;-)


Doggi, ale mądrala :-D
 
Ech... Muszę chyba zacząć pobudzać laktację, bo też mam cycki flaki i Młody się przy nich wścieka... W dzień je i co godzinę, w nocy co 3 i w dzień mam wrażenie, że musi dwa cyce obdoić, bo jeden mało...
 
Nulini, ale niech pije z 2. w czym problem? ja mam flaki, ale nie martwię się brakiem mleka. wierzę, że ono w tych cykach jest, a młoda też popija nieraz z 2 ;-). moja się wścieka, bo jej leci, a ja widze, że ona oczyska zamyka, czyli wkurza się, bo chciałaby tylko pocycać, a nie żeby jej mleko leciało. i denerwuje się i szarpie też jak jest przed kupą i do odbicia.
 
Yggam tez tak slyszalam ze cycki produkuja a nie przchowuja dlatego miekkie sa
Nawet tu ktoras z dziewczyn o tym wspominala


NuliniRobson tez mial taki moment ze muxialam dac druga piers
Ale teraz znowu wystarcza jednz tylko


Goferek Twoj maz rozkoszny:-D
Tak sie zna jak moj ł :p


Sprite ja mam cycki miekkie ale wkladki musza byc bo leeeeeeci ciurkiem :p
No i teraz juz jestem zadowolona z tych wielorazowych
Kilka razy wypralam i nie przyklejaja sie do cyckow, a jaka oszczednosc ;-)

Sprite moj jak soe wscieka przy cycku biore do goryi przesaznie ze 3 porzadne beki odchodza...
Lub wlasnie orzy kupie



Nadrobilam :-)
Milego dnia!
 
reklama
My tez już porannie cycolimy,spaliśmy dobrze-zasneła szybko o 20,pobudka o 1,potem o 5 i o 7.30.w czasie tego piereszego budzenia bo zrobiła kupe w trakcie przewijania na przewijak...chyba ma skok rozwojowy że tyle je i cześciej sie budzi,mam nadziejw że szybko minie.dzisiaj wtorek wiec jedziemy na salse w chuście.
 
Do góry