reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Mysza-moja chodzi normalnie do przedszkola.zaliczyliśmy pierwsze werandowamie na balkonie jak na chwile słonko wyszło.ja nie wiem jeszcze jak bedziemy szczepić.mnie położna patronażowa powiedziała że jak dziecko karmione piersia to może troche później przybierać na wadze.
 
reklama
Jezyk juz normalnie. Znaczy glownie spi. Ale mozna ja obudzic na jedzenie. Nawet calkiem ladnie je ;) siurki smierdza apteka ... no ale cóż jak mus to mus. Rozglada sie no i wogole taka slodka noworodka z niej ,)
Nawet dzielnie z tata i moim mlekiem na noc zostala. Bo moja blizna po cieciu mocno napuchla od tego siedzenia ciaglego. Musialam polezec i pospac.

Na laktacje granulki hippa najlepsze ;)
 
Jeżyk - to ja się cieszę że tak podchodzisz do sprawy. koniec tematu:-)

Jeżyk - ja miałam indukowany 1 poród i po 17 h oksytocynowych skurczy miałam dość. Przy drugim samo się zaczęło ale też miałam rozkręcaną akcję dzięki oksytocynie. Także ja w sumie nie wiem co to znaczy taki normalny poród chyba. Ważne żeby się samo zaczęło.

Podczas badania lekarz miał łapy w moim czopie, główka przyparta nisko, rozwarcie na 2 cm i szyjka skrócona w 40 % i tyle. Jak na 40 tydzień to chyba słabo. no nic czekam.

W szpitalu chcieli mnie zostawić na 2 dni na obserwacji ale ja się nie zgodziłam bo badania wyszły oki to i po co a zapowiedzieli że wywoływać prze terminem nie będą. Jak się dowiedzieli że mam w domu dzieci to sami stwierdzili że bez sensu żebym tu tkwiła.
 
Ostatnia edycja:
Żelka łączę się w bólu, my zarz jedziemy na oddział z zapaleniem płuc. A zółtaczkę przechodziłam z Dominiką. Zdrówka dla Alutki
 
MyszaKra - 4 latkę mam w domu do września a 7 latka w 1 klasie i jest bieganie do szkoły.

Tasie - trzymam kciuki za szybko powrót do domu.

Czemu dzieci tak często maja zapalenie płuc?

Ktoś wie co z Nulini? Rodzi czy nie ma ochoty tu wchodzić póki co?
 
Ostatnia edycja:
Żelka, Tasia zdrówka dla Waszych dzieciaczków.

Karpanna ja Tymka rodziłam 4 dni po terminie i do samego końca czop we mnie siedział, a szyjka była długa, twarda i zamknięta więc jakby mi lekarz w którymś momencie powiedział, że mam rozwarcie jakiekolwiek to byłoby dla mnie jak święto hihi.

Przysnęło mi się chwilkę.
W tym czasie Ł pojechał po dzieciaki i teraz z Tymkiem oglądamy Minionki, Lila śpi, a Nikola jest u koleżanki.
Ł pojechał na siłownię, bo musi się do egzaminów przygotować :p
 
Masakra co to sie dzieje ... zamiast kuzwa zmrozic te zarazki to przez ta dupiata pogode dzieci choruja.

Tasia zdrowka dla Was!!! &&&&
 
Kasiek moj na dworxe ciagle spi wiec bajka

Gochson bo powiedziala ze juz nie ma sie gdzie wkluc
Ale nas to nie dotyczy bo to dla wczesniakow i dzieci z waga urodzeniowa ponizej 2500 a mlody mial 2550

Mialam godz dla siebie wiec zamiast pomalowac paznokcie pozmywalam, posprzatalam salon odkurzylam i umylam odkurzacz
 
reklama
Żelka, Tasia zdrówka dla dzieciaczków !

Ja po wizycie, ktg wyszło ok. Jeśli nie urodzę do 28.01 to dostałam skierowanie do szpitala. Mam jednak nadzieje, że wszystko się samo zacznie...
 
Do góry