reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

No pogoda jest okropna jak jesień a nie jak zima a chwilami jak wiosna. Pomieszanie z poplątaniem.

Personel niższy zawsze mądrzejszy od lekarza. Jak poszłam do przychodni umówić sie na wizytę do stomatologa bo mi plomba wypadła to aż się zdziwiłam. Mowię że chciałabym termin ale nie taki odległy a asystentka mi mówi że na 30.01 ja jej na to że chciałabym to zrobić zanim urodzę. A ta na mnie z ryjem że zęby to się leczy przed ciążą. Na to ja jej że zęby miałam porobione wszystkie przed ciążą a teraz wyleciała mi plomba. Baba na mnie patrzy i mówi no nic nie poradzę takie są termny a dentystka mówi do niej przecież Pani mówi że wypadła plomba proszę Panią wpisać na 8.01 wcisnę Panią jakoś. No i co walnęłam uśmiech do asystentki ironiczny i poszłam hahaha baba miała utartego nosa
 
reklama
Dziewczyny co djaecie maluszkom na brzuszek? Ja mam bobotik ale nie widze roznicy :-\ a maluszki cos boli bo zasypiaja i nagle zryw:-( suszarka juz u mnie nie wyrabia, chyba na prad nie zarobie :-\
 
Stokrotka, u mnie póki co pomaga ciepły termoforek na brzuszek.
Jak sobie radzisz a 2 maleństw? :-)
 
Tasia- zdrówka !

Licja- oby rozkrecilo się samo

Stokrotka- radzisz sobie radzisz i to dobrze.

Mi jedyne co przypomina że byłam w ciąży (oprócz brzucha) to obkurczanie macicy przy karmieniu. Ponoć u wielorodek boli mocniej??? No i po porodzie od wysiłku, mam twarz w czerwonych kropkach (wchlona się) Mój starszy syn jak wymiotuje to tak ma i zawsze zastanawialismy się po kim. Teraz wiadomo !
 
Stokrotka u nas to samo,ale nawet suszarka nie zawsze pomaga :-p teraz dajemy Infacol ale też nie widzę poprawy,dziś pediatra zaleciła Delicol ale jeszcze nie kupiłam

Żelka ,Tasia zdrówka dla maluszków i siły dla Was :tak:

Jeżyk też tak mam przy wymiotach,krwinki pękają od wysiłku
 
Moja w ogole nie łapie cyca, wiec pokarm ściągam tylko laktatorem i podaje jej z butli.
Wczoraj mała miała strasznie trwały brzuszek i często płakała. Podejrzewam, ze cos ja bolało. Moze jakieś wzdecie. Nie wiem. Czy któraś tez tak miała u swojego???? Co robić wtedy???
 
reklama
LayDeek ile udaje Ci się ściągnąć laktatorem? Próbowałaś masować brzuszek?

Dziewczyny ile może trwać rozkręcanie laktacji, wystarczą tak 2-3 dni.. ?
 
Do góry