reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Emilchen jakieś 3 miesiące...

Megami z japoncami to zależy.
Te, które my bierzemy pod uwagę jakoś strasznie drogie nie są, za 7k spokojnie można coś już wybrać.
A po naszych przejściach z autami już nie chce się bawić w żadne wynalazki tylko wybieram sprawdzone japońce.
 
reklama
Aza ja marze by 64 wazyc :-(

Alecta w pozki takie polaczenia autobusow czy tramwajow ze wszedzie dojedziesz szybciej niz stojac w korkach samochodem

Megami ja jednorazowe mam z babydream i sa ok. Nie przeciekaja mi w ogole a za 30szt 6zl to calkiem ok
Wkirzylam sie tylko niepotrzebnie na te wkladki :-\ dam siostrze jak urodzi :p

Emilchen moj tez ulewa...

Mcpearl wlasnoe mmie to doluje ze taka cisza na forum :p wiem ze nikt nie ma tak czasu ale Wy jestesci moim jedynym wsparciem i odskocznia
 
Cześć laski...

U mnie doły trochę ale nie chcę o tym pisać w sumie.... Mało teraz zaglądam, postaram się was od wczoraj nadrobić.

Tą stronę jedynie na razie przeczytałam i co laktatora to mam właśnie aventa ręczy też w tesco kupiony ;-)

Tutaj napiszę jeszcze co u lekarza. Małemu 70g brakuje do 4kg. W czwartek do szpitala jedziemy na usg i nie wiem co jeszcze i będzie decyzja co do porodu, co robimy.

Lay fajnie, że juz jesteście w domku.

Co do becikowego to faktycznie jeśli tyle formalności to chyba to robią żeby się odechciało, choć nam się chyba nawet nie należy z tego co kiedyś liczyłam...

Agulqa musisz całe dnie na dworze siedzieć ;-) Jutro jadę do rossmana albo w czwartek przed szpitalem to podjadę popatrzeć co tam jest ciekawego i zwrócę uwagę na herbatki.

Ciężko mi dziewczyny.... jeszcze teraz na koniec ciąży takie rzeczy się u nas dzieją... :-( nie wiem jak dam radę, tzn. jakoś dam ale ciężko może być. Dziwnie brzuch czuję, czasami go dotykam i normalnie jakby nie mój był, takie dziwne uczucie-ciężko im z nim już zaczyna być..... Już bym chciała żeby mały był z nami i po połogu bym chciała być.....
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a jak z gojeniem się pępuszków u maluszków? Poodpadały już u was? Jak z tempem gojenia się? Bo obawiam się najbardziej kąpieli przy takim gojącym pępku...
 
kasia009, moja położna powiedziała, że po szpitalu pępek słabo podsuszony. Ogólnie teraz zaczyna jej jaśnieć ale jeszcze nie widzę by odchodził. W dzień co przewijanie to psikam Octeniseptem. Położna w kąpieli mówiła by podmoczyć, a potem wysuszyć. To ją po kąpieli z farelki traktuję :-p no i octenisept. Młodemu odpadł jak miał dopiero 6 tyg.
 
U nas odpadł po tygodniu. .tak samo przy każdej zmianie pampka psikalam octeniseptem.
Mommy główka do góry! Nie łam się :-) będzie dobrze!
Z tym becikowym to faktycznie straszna papierologia..
Mój też ma często chłodne rączki, ale tak jak Doggi napisała sprawdza się na karku czy jest ok :-)
Karpatka!!! Mniami!
Ja miałam dziś robić kruche z bananami ale coś się nie zebralam..
 
Kasia corce odpadl po 10 dniach. Psikalam 2xdziennie octaniseptem. W kapieli polozna kazala normalnie moczyc a potem dobrze osuszyc. Mlody ma dopiero tydzien wiec jeszcze sie trzyma:)

Mommy nie chce ciągnąc cie za jezyk ale jak masz ochote to pisz nam tu co sie dzieje!:/ Wszystko bedzie dobrze...juz niedlugo!

Aza ale dobrze ci z tą wagą!

Ps.Nikodem ma lekko widoczne szwy czaszkowe (lekko wypukle). Te po srodku za ciemiączkiem szczegolnie. Mam nadzieje ze to zejdzie z czasem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ehh... elutka mam nadzieję, że będzie dobrze. Na dzień dzisiejszy jest b. źle..... :-( Nie wiem co będzie dalej.... Ciężko się nie załamać ale nie mogę, bo wtedy byłby dramat....

A jak tym octeniseptem psikacie to wycieracie do sucha? Znajomym córa się urodziła, 2 tyg temu i tak jakoś jej odpadł po tych 2 tyg.... Dzisiaj urodziła laska co z nami do szkoły rodzenia chodziła z mężem a termin miała dzień po mnie. Od wejścia na porodówkę do pojawienia się dziecka - 2h.
 
Do góry