reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
LayDeek ja używam nakładek aventa dzięki nim mały w ogóle może złapać..Tez pierwsze pare minut to walka bo nie od razu leci i się młody denerwuje ale jak już leci to potem trzyma ładnie i nie otrząsa się jak buldog :) Rownież dokarmiam bebilonem może z czasem nie będę musiała..

Jezyk współczuje i trzymam kciuki żeby już się cała męka skończyła.
 
Jezylkk-trzymamy kciuki!Emilchen-jak dużo uleje to nie liczymy tego mleka.ale może za dużo mu dajesz i dlatego ulewa?są też mm dla dzieci ze skłonnością do ulewania.u nas noc spokojniej,obudziłam Jagode na karmienie o 22.30,potem z sama sie obudziła po 1 a potem przed 6.tylko miała godzinną przerwe w spaniu ale i tak jestem wyspana.troche mleka musiałam wieczorem ściągnąć ale pozactym chyba laktacja sie normuje.nam w szpitalu mówili by pepek psikać dopiero jak bedzie ropiał czy co$ wiec my nic z nim nie robimy,nie moczymy też w kąpieli.dzisiaj wizyta położnej,zobaczymy co powie.
 
LayDeek - ja też stoję w kolejce do porodu :-) jestem przed Nulini.

Jeżyk - no to teraz pójdzie raz dwa czego Wam życzymy

Emlchen - dziecko ulewa bo może za łapczywie pije, jak pierś pełna to szybko z nije leci, mi kazali wtedy przed karmieniem trochę ściągnąc żeby było łatwiej złapać sutek dziecku no i żeby leciało we właściwym tempie.
 
Jezyk 3mam kciuki za szybki rozwój akcji! :-) to Franiu będzie super prezentem dla babci ;-)


U nas spokój wczoraj latalam po skarbowkach księgowych gazach itp co by wszystko załatwić póki w dwupaku ;-) a o 20 już padlam spać i do 7 spałam tylko z dwoma przerwami na siku :p

Kupiłam sobie tą herbatkę na laktacje z rossmana sklad ten sam co hipp a połowę tańsza :-) pyszna jest i ten zapach mmmm :-D


Kciuki za wszystkie zmagające się z cycowaniem ;-) w końcu się unormuje :-)
 
Emilchen no jak dużo ulewa to nie ma co liczyć.
I przez to Dominik może być niespokojny, bo glodny jest.
Moich znajomych córka tak miala z ulewaniem i jak przeszli na mm to kupili zageszczacz do mleka i przeszło od razu i młoda im sie uspokoiła.
 
hej!

jezyk, POWODZENIA! :tak::tak:


emilchen, ja nie dokarmiałam po ulaniu, ale każde dziecko inne, wiec ciężko coś doradzić. ja miałam teorie, że mój ulewa, bo za dużo wypił, więc oddaje. a pił do pełna z jednego cycka i dopijał drugim do połowy, a potem ulewał.


miłego dnia!
 
reklama
Do góry