reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

* Alecta * na szydełku czy drutach ważne, że śliczne rzeczy Ci wychodzą :)

* jezyk * pierogi!! Mniam :p rzuć jednego ;)

* Alecta * u nas Tymon miał powiększone migdały nawet przez pewien czas lekarka zastanawiała się nad usunięciem. Ale potem jakoś przestał chorować i problemy z migdałami się skończyły. Co prawda jedyna choroba na jaką on choruje to angina, ale nie wiem czy mogę to łączyć z tymi wcześniejszymi kłopotami.

* Nulini * w necie można nieźle stracha się najeść, ale i wiele przydatnych info znaleźć :)

A ja właśnie z Julką kisiel zajadam, a mąż zabrał Tymona do teściów. Wrócą dopiero wieczorkiem więc pewnie muszę się szykować na seans księżniczki Zosi i kliniki dla pluszaków. A potem obowiązkowa zabawa w mamę i córcię ;) z tym, że to ja jestem córą, a Jula mamą :))
 
reklama
Zła jestem. Dostałam dzisiaj paczkę i zamiast olejku do kąpieli z Linomagu dostałam 2 oliwki. A oliwki to nie miałam zamiaru wcale używać. I tak pewnie nie będę się bawić w zwroty. Co za ludzie tam pracują, że mają ciągle pomyłki? Niestety moja nie jest jedyna...
 
Nulini- tak pytam, bo mnie tak swedzialo, potem przeszło na usta, czoło i potem zaczelam puchnac i szybko na pogotowie po zastrzyk. Okazało się, że jestem uczulona na ibuprom??? A nigdy nie byłam na nic!

Alicja- a zapraszam, zapraszam, dla ciężarnej znajdzie się trochę pierogów:)
 
* Nulini * teraz zerknęłam na komputerze w którym tygodniu jesteś i troszkę za "wcześnie" na cholestazę ona jest raczej domeną 3 trymestru :)
Rzadko bardzo zdarza się wcześniej.
 
alecta, oj, oby to nic poważnego!!!

Alicja, podziwiam, ja nie cierpię się z Młodą bawić :-p A cholestaza w ogóle jest bardzo rzadka, gdzieś na forum się laski wypowiadały, że nawet od 25tc się zdarza. Póki co sobie nie wkręcam :-D

McPearl, bleee, nie cierpię takich pomyłek :no:

jeżyk, ja od razu przeanalizowałam, czy to może być uczulenie na coś, ale nic mi na myśl nie przychodzi... Co chyba, że ta lewa ręka to mnie tak strasznie na kasę swędzi, że jakaś wygrana w totka się szykuje :-D
 
Alicja Twój syn ma cudne imię :-D

Kurcze będę jeszcze sprawdzać ten migdał, popsikam jej Unibenem i jak nie przejdzie to we wtorek do lekarza z nią pójdę znowu.
Najlepsze jest to, że Nikola bardzo rzadko choruje, już prędzej u Tymka bym się problemów z migdałem spodziewała, bo on taki chorowitek jest
 
* Nulini * hehe cholestaza jest rzadka? Ja w oby dwu ciążach miałam i mam dwie koleżanki które też ją przechodziły, ale u nas pojawiła się po 30tc :)
 
reklama
Do góry