reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

emilchen, na wszelki wypadek dzwoń do gina!


O, to o mnie! :-D

1412695006_ti9vx9_600.jpg
 
reklama
Emilchen, mi lekarka mowila ze przy Clexane mogą pojawić sie delikatne plamienia. Ja nic nie mam, ale biorę dawkę 0,4. Z tego co wiem Ty zdecydowanie wyższa.
Dzwon do lekarza. Na pewno Cię uspokoi.
 
LayDeek ja dotychczas brałam clexane 0.6 a od 10 dni 0.8, do tego ten acard... Wiesz, ja myślę że to jednak z cewki (mam nadzieję!) a w takim razie to też może być jakaś infekcja, krwi w moczu nie powinno być.

Doggi nie chcę od razu do szpitala... ale jak pomyślę, że ew. badanie moczu jutro a wynik dopiero w piątek to się zastanawiam.

Na razie jakoś strasznie nie panikuję, ale kurcze zawsze coś musi być :-( Chce mi się znowu do wc ale aż się boję, że znowu poleci...
Wysłałam smsa i czekam.
 
Mi nikt nie mowił ze po Clexane można plamić. Nie wiecie czemu nie mozna ich przerywac w ciazy i trzeba brac do porodu?
Emilchen jak dalej plamisz jedz do szpitala
 
Ostatnia edycja:
Lekarka oddzwoniła, mam obserwować na razie i zrobić ten mocz. Jeśli sytuacja się powtórzy to raczej będzie chciała mnie zobaczyć jutro wieczorem w gabinecie. Mam polegiwać. No i starać się ocenić skąd ta krew.
 
emilchen &&&&&&&&&&&&&
kasiek, TENS to takie urządzenie, do niego podłącza się elektrody i przyczepia w miejsce bólu.Powinno łagodzić ból w miejscu przyklejenia. Używa się go np przy porodzie na okolice krzyżowe czy na brzuch.

Ufff...jak na razie wszystko poprasowane, łącznie z ubrankami dla młodej. Niestety to nie koniec, co chwilę dostaję jakieś zwroty po Mikołaju lub coś tam od bratowej po małej. No i nasze pranie. Właśnie pralka skończyła prać. Nie mam już na dzisiaj siły...
 
reklama
Emilchen, u mnie mocz i krew można robić na cito- czyli wyniki nie są po południu ale tego samego dnia po godzinie mniej więcej. Zapytaj o to u siebie.

Kurcze, cały dzień mnie strasznie kłuje tak na dole jakby, przy samym ujściu cewki moczowej. Nie wiem czy mała tam nogę wsadziła czy co. Wczoraj z kolej bolało z lewej strony na dole, tak jak kolka łapie...masakra, ma coraz więcej siły.
 
Do góry