reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Elutka, pizza na cieście francuskim, paszteciki z ciasta francuskiego. Bardzo dobre są australijskie PIES z wołowina lub kurczakiem, ale roboty jest z tym duzo.
 
Witajcie laski:)

Witaj alicja- rozgość się. No i oszczedzaj, tutaj polowa z nas ma problemy, wiec spokojnie wszystkie wytrzymamy.

Czytałam i znowu polowy nie pamiętam, litości!

Pstrykane papieroski też lubilam hmm.

Dzieciaki klapsa czasami dostały i też nie traktuje tego jako porażki, czasami im się po prostu należał.

Na obiad mam pierogi i już ich się nie mogę doczekać.

Kaski z zusu gratuluję, ja mam zawsze ostatniego każdego miesiąca.

Miłego dnia:)
 
Ja też mam nisko dziecko. Czasem tez coś czuję w pochwie, wczoraj tak miałam ledwo doszlam do domu. Jak się oszczedzam to lepiej jest. Dziewczyny mialy 4 kg a maly ma być jeszcze większy.
 
U mnie też Stachu nisko tylko on głównie nogami do dołu siedzi wiec nawet jakby chciał wyjść to może być kłopot chwilowo łożysko ponoć tez mam bardzo nisko ale na szczęście nie jest przodujące, u mnie ola była malutka i na usg wychodziła około 2tyg mniejsza jak nie więcej i przez to miałam problem z porodem bo wg okresu ola powinna być na 24 maja a wg usg 10 czerwiec i od początku ginka mówiła zectrxymamy siecterminu usg a jak w końcu urodziłam Ole to pediatra powiedxial ze dziecko bardzo przenoszone i ze więcej nuż tydzień. Zastosowanie teraz Stachu idzie w druga stronę i jest około 2 tyg większy zawsze, wiec zapowiada się duży. Tak to już mam z tymi dziećmi nie mogą normalnie rosnąć bo po co :p
 
reklama
alecta, oj, PUE do błogosławieństwo! Ja się teraz zanoszę na złożenie wniosku do ZIP :tak:

Megami, no właśnie nie wiem, co mi się ubzdurało, że 9ty dopiero w piątek :-p

bada, ja też miałam datę wysłania i datę księgowania tą samą :tak: Tylko właśnie nie pamiętam, czy księgowało o 11 czy o 15 :sorry:


Znowu robię tort czekoladowy, bo wczorajszy już ZEŻARTY, a Tosia tak lubi... Będzie miała radochę :-D
 
Do góry