reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

LayDeek ja zwolnienie szefowi zawoziłam następnego dnia po wizycie czyli 16,09.
19.09 dostałam przelew za kilka dni poprzedniego zwolnienia (wcześniej jeszcze płacił szef).
Z tego co wiem to on to zwolnienie dowiózł do zusu, bo jak byłam się usprawiedliwiać, że mnie w domu nie było to od razu zapytałam babki czy wpłynęło.
W poniedziałek jak będę od gina wracać to w końcu podjadę to pue założyć, bo mnie szlag trafi :/
 
reklama
Alicja no przy dwojce dzieci trudno sie oszczędzać. Ale jak mus to mus &&&&.

Ja jeszcze kase z firmy dostaje ten miesiąc i potem z ZUS u. Ciekawe czy jakieś obsuwy mi zafunduja :/
 
Hej dziewczyny!
Witaj Alicja!

Też mam wrażenie, że 9-ty w piątek, a to jutro. Mam nadzieję, że się nie pomylę, bo wizytę mam :-D

Jak ja się cieszę, że dzieci dają mi pospać do 8, a potem jeszcze pokimać godzinkę mogę :-D
 
Cześć Alicja,. Jasne, że Cię przyjmiemy. U nas też nie wiadomo czy część się nie okaże grudniowa ;-)
Mąż mi się rozłożył...dzwonił właśnie, że się obudził w pracy z bólem gardła i kości. Gigant nabrał wszystkich tabletek jakie miał w torbie. Chyba chodzi teraz jak nakręcony: aspityna, rutinoscorbin, gripex i chusteczka wie co jeszcze.
Zjadłam sobie na śniadanko 2 bułki i jestem zadowolona. Ale moja waga zaczyna niebezpiecznie podskakiwać ;-)
 
Ja manm dziś na obiadek grochówkę mojego męża ze wczoraj, ale jako, że nie bardzo ochotę mam to zrobię sobie chyba ziemniaczki i sadzone :) za to nie wiem co jutro wykombinować :what:

* McPearl * zdrówka dla męża ;*
* Żelka * niby dzieciaki nie są uciążliwe. Tymek już duży chłopak do szkoły chodzi, a Julka to też mały aniołek, ale jak wracam po 10h z pracy to jestem padnięta, a tu dziećmi i domem dalej zająć się trzeba i nawet jak tych zajęć nie jest ogrom to przy zaawansowanej ciąży wszystko wydaje się ciężkie i pracochłonne ;)
 
reklama
U mnie jest jeszcze rosołek z wczoraj także dziś dzień lenistwa kulinarnego :p racuszki znowu coś za mną "chodzą" więc zrobię później :)
Dziewczyny macie pomysł na jakieś fajne szybkie przekąski na drugi roczek młodego( to już w przyszła sobotę). Robię popołudniu po 16tej urodziny także nie będzie klasycznego obiadku tylko coś na szybko plus tort, ciasta.
 
Do góry