reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Megami tak. Tam kupujemy mieszkanie i poki co osiedlamy sie chyba na dluzej ;-) hmm nie wiem jak na porodowce. Na ginekologii lezalam przeszlo tydzien. Nie zycze nikomu i to nie tylko moja opinia! Pozniej jak juz trafilam w rece ordynatora bylo lepiej, prowadzi moja ciaze wiec moze nie mialabym tam az tak zle. Ale nid wiem jak to bedzie. Wspomnienia raczej srednie.

Femme czekamy na fotki z efektem farbowania ;-)

Elutka tez mam te getry! Czarne i brazowe. Specjalnie wzielam wieksze i jestem z nich mega zadowolona. W chlodniejsze dni tylko w nich chodze. Dla mnie bomba!

Jezyk brawo! Troche odpoczniesz ;-)

Perelka zazdroszcze bicia serducha ;-) sama chciakabym kiedys posluchac ale mij gin chyba takiego aparatu nie ma :-(

Bada zycze szybkiego powrotu do dobrego samopoczucia. Mi jedynie czzsem glowa dokucza i dzis troche brzuch bolal. Cos mnie kulo z prawej strony dosyc mocno ale za kilka min przeszlo. Mam nadzieje zw to nic groznego, moze po prostu ze zmeczenia?

Elutka my z Ł dlugo tv nie mielismy. Dopiero ostatnie pol roku tak i tylko dlatego ze tv w mieszkaniu bylo bo na pewno bysmy nie kupili. Teraz u jego rodzicow twz nie ogladamy bo w naszym pokoiku nie ma miejsca. Do mieszkania to pewnie bedzie ostatnia rzecz jaka zakupimy bo wydatkow szykuje sie sporo. Poza kuchnia i lazienka pustka totalna :-( a my ze zawsze w wynajmowanym nic swojwgo nie mamy.
 
reklama
Ja czuje ruchy i wczoraj mówiłam swojemu lekarzowi ale po minie widziałam że nie wierzy. Ale u mnie już 17 tydzień się zaczyna.

Nieobecna moja piła od 2 roku życia najpierw mleko kozie, potem krowie z kozim mieszane, teraz tylko krowie. Nic jej nie jest.
 
Witaj Jezyk..pamiętasz Mnie?
Gratuluje kolejnej ciąży.
Bardzo się cieszę. Cyprianek ma już 5 lat... ale ten czas zleciał..
 
Elutka, Agulqa a ja kupiłam czarne i szare w paski i oddzielnie takie niebieskie we wzory. Te z dwupaku niestety zrobiły się za krótkie:( Ja mam 175cm. W kozakach na jesień i zimę nie będzie widać;)
 
agulqa a ja dla odmiany nie lubię brązu;) Nic nie mam brązowego więc wolałam już te szare;) po domu będę chodzić hehe;)
 
Witam na porannej kawce:)

Agulqa_B to teraz czeka Cie urządzanie, dekorowanie, same przyjemności (pomijajac wydatki) :-)

Ewi82 mi sie wydaje, ze czasem coś poczuje, ale lekarz twierdzi, ze to niemozliwe.
 
Jak ja uwielbiam dekoracje, urządzanie. .tylko wiecznie kasy brak :-(
Perelk też idę kawkę robić.
Wczoraj kupiłam Expel na komary do kontaktu dla dzieci (do tej pory uzywalam raida, ale mocno bylo go czuc) i wygląda na to że działa :-) nic mi nie bzyczalo w każdym razie :-D
 
reklama
Do góry