reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Kurcze jak ja nie lubie pakowania, zawsze mam problem co zabrać, a muszę to zrobić dzisiaj bo jutro o 5 wyjazd.

Ja KOCHAM się pakować :-D Serio :-D Moja ulubiona czynność :-D Za to nienawidzę się rozpakowywać :baffled:

Doggi,
ja ostatnio kupiłam farbę CeCe tubka o pojemności 125ml, miesza się 1:1. Włosy mam do łopatek i na całość wykorzystałam 2/3 opakowania, teraz resztę mam na odrosty. Za farbę i butlę litrową utleniacza zapłaciłam... 30zł :-D

nieobecna,
a powiedz mi, zawsze się bawisz z Tosiem? Bo mam taki przykład, gdzie 3,5 letnia dziewczynka nie potrafi się sama sobą zająć, ale całe życie bawiła się z nią mama, całe dnie, każdą chwilę, wymyślała zabawy, kombinowała, urozmaicała i teraz odejść na moment nie może, bo właśnie ciągnięcie, jęczenie i zachęcanie do zabawy. Ja jestem wyrodną matką i jak Młoda już była w takim wieku, że potrafiła czymś tam się zainteresować, to ją "olewałam", jak mnie ciągnęła do zabawy, to ją "zbywałam", zajmowałam się czymś innym i Młoda siłą rzeczy musiała się zająć sama. Ale też przedszkole dużo zmieniło, od września to już w ogóle są dni, kiedy nie mam dziecka :-D

kasiekz, są i takie przykłady, jak Twój i siostry :-D Ani ja ani mąż nigdy nie mieliśmy skrupułów, żeby Młodą rodzicom podrzucić i jechać na zakupy albo na dwudniowe wesele czy Sylwestra i nawet jakoś szczególnie wtedy nie myślimy, co w domu, chociaż wiadomo, że drugiego dnia to już jak na skrzydłach lecimy ;-) Nawet jak na zloty jeżdżę, to potrafię totalnie się wyluzować, chociaż zawsze mam wyrzuty sumienia, że nie spędzam weekendu z rodziną. Na szczęście teraz w październiku pojadę z czystym sumieniem, bo całe wakacje siedzimy w trójkę w domu :-D

agus123, o mój Boże... Nawet nie wiem, co napisać... Strasznie mi przykro... Kochana, trzymajcie się!
 
reklama
Azza jestem rozczrowana bo usg trwało może ze 20 sekund po którym stwierdził brak akcji serca a ciul nawet echa nie włączyl bo ponoć nie mam ś]sęsu
 
U mnie było, że pokazał mi brak akcji serca i takie ruchy dziecka jak kosmonauci w kosmosie czyli takie pływające. Priva dostałaś? Jeszcze będą raz sprawdzać w szpitalu to może coś więcej powiedzą.
 
Ostatnia edycja:
Nulini moze spakujesz mnie jak bede sie przeprowadzac?;-)

Ale mnie glowa boli. Na chwile przestala i znowj. AAAAA!
i do tego brzuch, nke wiem co dokladnie, ale pod moim wystajacym brzuszkiem na dole.
 
agus u mnie jak u aza, też pokazał nie bijące serduszko, które wcześniej waliło;/ Ale w szpitalu dokładnie sprawdzają, mi nawet dwukrotnie. A miałaś wcześniej jakieś objawy np. plamienia? Wyrazy współczucia, tulę mocno!!!

agulqua mnie też dziś głowa boli, normalnie rozsadza ją!
 
reklama
dzięki za słowa otuchy objawów brak czuje się świetnie na usg dzidzia nie ruszała się leżała na pleckach
jutro przed zabiegiem ędzie usg bo na decyzje o zabiegu musi wyrazić opinie 2 lekarzy
 
Do góry