reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
Euforia, nie strasz wiecej :) my tu wszystkie kciukasy trzymamy zeby wszystkie dzidzie urodzily sie cale I zdrowe w planowanym terminie. Mam nadzieje ze u Was wszystko OK I moze jeszcze tutaj zajrzysz :)
 
Nulini nie straszę, tylko się chciałam grzecznie pozegnac nie napisalam ze cos sie stało, ale tak pomyslalam po chwili ze mozecie sobie tak pomyslec dlatego szybko sprostowalam ;) Konczy się już moj pobyt w mojej kochanej Gdyni wracam do Norge wiec juz nie bede miala kiedy zagladac, tam mi zawsze szybko dni lecą i niewiem nigdy jak to ugryźć żeby mieć chwilę spokoju ;) W dodatku czeka nas przeprowadzka wiec dodatkowe zamieszanie, a jestem jeszcze na forum norweskim tam trochę mi bliższe bo łatwiej pomóc sobie nawzajem z poleceniem lekarza, szpitala, sprawy urzędowe itp. Więc buziaki dla was i sie nie martwcie ;) Nie chciałam tak nagle znikać bez słowa, jak mi się uda jakoś wszystko ogarnąć to może jeszcze zajrzę jak tam wasze brzuszki :) A tymczasem pozdrawiam ;)
 
Ja z Om mam termin na 27 grudnia:) Ale mam bardzo długie cykle i dlatego sugeruję się terminem z USG na 6 stycznia. W poniedziałek mam wiedzieć dokładniej i ostatecznie na kiedy:) Moja mała urodziła się 9 dni po terminie więc jak i teraz tak będzie to tak czy siak styczniówką będę;)
 
euforia, dziewczyny jak się żegnały też nie pisały, że poroniły, tylko że dziękują za pobyt i żegnają... Dobrze, że wyjaśniłaś :tak: Spokojnej ciąży Ci życzę!!!


Tosia kokosi się ze mną pod kocem.
Robert mówi jej, żeby uważała na mój brzuch, bo tam jest mały dzidziuś.
Tosia podnosi mi bluzę i mówi do brzucha:
- Pseplasam mały dzidziusiu!

laugh.gif
 
reklama
Do góry