reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Witam.
Makijaż dość ciąży, zaczyna mnie strasznie męczyć :( jest mi źle plecy bolą, biodra bolą, męczę się wchodząc po schodach :( a jak się staremu żale to wiecie to ten baran na to? "to zrób coś z tym, wyjdź do ludzi tovprzestaniesz sobie wymyślać" myślałam że mu delikatnie mówiąc przypier.dole, jak ja mam wyjść jak od tego słońca zaraz mdleje? Ćwiczyć nie mogę bo dostaje duszności i serce mi telepie, poza tym te rozchodzące biodra bolą tak okrutnie ze nawet za dużo przejść nie mogę bo nie daje rady. I nikt mnie niezrozumie :( mąż myśli że sobie wkręcam ale jak sam powiedział dla niego ciąża to abstrakcja, siostra tez nie rozumie (jeszcze nie doswiadcxyla tego "błogosławieństwa")
Mam dziś kryzys i nienawidzę tego du.pka mojego męża....


AZA codziennie mam jakieś sny makabryczne albo sex, do stycznia wykończę się, a ten wczoraj, matko był tak realistyczny, czułam ze to dzieje się naprawdę :( oktopienstwo! Plecy bolą niestety cały czas raz mocniejsza, mniej, ale dokuczają cały czas. Mnie też wczoraj brzuch bolał ale czułam ze znów rośnie bo to takie uczucie bólu/ciągnięcia/ klucia i jak mnie łapie to wiem że rano będzie ciut większy obwód :/
 
reklama
Femme kciuki zacisniete. Na szczescie gofry sie nie snily bo bym bardzo wkurzona sie obudzila ;-)

Aza na szczescie kieras Ł jest wyrozumialy i postara sie dostosowac grafik w miare mozliwosci

Doggi strzel mu w ta pyskata papke ;-) mi na szczescie Ł tzk nie dopieprza, ale nie potrafi zrozumiec ze nogi czy stopy bola ciagle, mozna plwiexziec bez powodu. Ale upaly i ciaza doskwieraja i bola. No coz. Zeby mogli jakis czas pochodzic w ciazy....

Aaaa dziecko plywa i jak poczulam mala rybke to momentalnie mi sie siku zachcialo ;-) wczoraj caly dzien spal to dzis moze pograsujs troche ;-)
 
Dzień Dobry :-)
Jeszcze nie uciekłam :) Czasami po prostu nie mam weny na pisanie, a Wy skrobiecie po X postów dziennie. Jest co czytać.
Powiedzcie mi kochane, czy Wy też miewacie takie problemy gastryczne??? Długo nic, a jak pójdzie to ... Aż wstyd pisać. Do tego okropne wzdęcia, które mnie wykanczaja. Odczuwam taki kłujący ból nad pępkiem, poniżej mostka. Często mi twardnieje w tym miejscu. Zastanawiam się czy nie powinnam udać się do lekarza :-(
Poza tymi dolegliwościami nie odczuwam zupełnie nic :)
 
Doggi i dobrze. Ja moim czasem tez musza potrzasnac chociac przy babci i mamusi to trudne.

Laydekk wiem o czym mowksz. Proponuje duzo swiezych owocow jesli nie masz sokowirowki. A co do boli to ja mam chwilowe takie, ale przewaznie nie bardzo silne wiec olewam. Ponoc to normalne bo wszystko rozciaga sie i rosnie
 
Witam z rana.

Powodzenia na wizytach!

Zasypianie mnie wykończy. Wczoraj 3 godziny się kręciłam, może dłużej. W końcu mnie ścięło na szczęście...
 
nieobecna, myszy kiedyś hodowałam dwie, ale zwiały :-D Za to szczurów miałam 22! :-D

AZA,
mój były (ten, co mi się śnił :-D) też miał pająka, ale kupił go już pod koniec naszej wspólnej historii, więc nawet go nie widziałam :-D

jezyk, ja zawsze każę pająka zabić, bo jak się go wyrzuci, to i tak wróci bydlę :baffled: Z ptaków nie znoszę tylko gołębi, ale to za ich sranie, a nie ze strachu :-D

Doggi, dlatego ja już mam nauczkę po pierwszej ciąży i nic się mężowi nie żalę :-D I tak tego nie ogarnie :-D Wolę się pożalić na forum, bo tu wszystkie mnie rozumieją :-D Ale chodząc po schodach też się męczę, masakra! Z ćwiczeń też mi tylko rozciąganie zostało, na resztę nie ma szans :baffled:

Megami, mnie wkurza budzenie się w nocy - otwieram oczy i czuję się wyspana i później ciężko mi usnąć :-(


Dzisiaj wizyta u dentysty, no doczekać się nie mogę :baffled:
Ale może zajrzy w paszczę Młodej, bo coś mi narzeka, że ją jedynka boli :szok:
A jutro USG! :-D I to ponoć u jakiejś mega utytułowanej babeczki, ciekawe ;-)
 
Megami nic mi nie mów tak jak około 23 zasypiam zanim pomyślę ze chce spać, tak około 5 tej wstaje na siku... I potrafię do 6 się kręcić bo nie mogę sobie miejsca znaleźć tu mi przeszkadza, tu mnie uwiera, tutaj za blisko starego i za gorąco przez to... Dramat jakiś

Nulini no mojemu coś się popierdzirlilo w tej pustej głowie teraz, przy oli się wkrecal, martwił i pomagał a teraz.... Ja leżę rozwalona jaj żaba na liściu bo mnie plecy bolą tak ze wstać nie mogę nawet na siku a ten głąb do mnie "mogłabyś posprzątać" i się dziwi ze potem obrywa. Zero wyobraźni
 
reklama
Jak ja nie znoszę komarów! Xo godzinę mnie budziło bzzzzz nad uchem i urzadzalam polowanie na te pasnkudy! Ubilam 3, ale i tak zdążyły mnie i mlodego uzrec :-(
 
Do góry