reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
Femme.ja byłam.szczepiona na ospe A strasznie przeszłam, a moja.sis kilka krostek i nic więcej.

Nulini zazdroszczam wyjazdu!!!

Kasia009 też uwielbiam wiejskie pptancowki :)
 
O jaka weekendowa cisza :D

My wczoraj u mojej siostry byliśmy a wieczorem kibicowalismy Kubie bo miał mecz u niej w mieście ;)
A teraz wracamy z basenu wiec dni wolne wykorzystane :)

Alicji chyba kolejny ząb wychodzi :)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 
Femme każdy chyba z pogody korzysta bo ponoć ostatnie dni.

My dziś zaliczyliśmy spacer w parku. Byliśmy oglądać żubry, konie, daniele, dziki. Rob zasnął dopiero w drodze do domu i teraz śpi w wózku na tarasie bo jesteśmy nadal u rodziców w KAliszu.
 
My też korzystaliśmy z pogody.
W sobotę byłam z koleżankami na piwie, zabalowałyśmy chyba do 2 :p
Za to wczoraj byłam taka padnięta, że zasnęłam o nie wiem której hehe nawet do Masterchefa nie dotrwałam.
Pojechaliśmy z dzieciakami do takiego parku rekreacyjno-sportowego.
Nikola pojeździła na rowerze, Tymko szalał na placu zabaw, a później na boisku grał z Ł w piłkę.
No i stwierdziłam, że na wiosnę kupujemy rolki!
W tym parku są fajne ścieżki dla rolkowców (jest nawet mały skate park) i będziemy jeździć!
Nikola ma rolki po mojej siostrze tylko zapomnieliśmy ich z wlc wziąć, a my z Ł kupimy sobie (chociaż on nie umie jeździć :p )

Nikson pojechała już do szkoły, Tymko i Lili jeszcze śpią.
Mi się standardowo nic nie chce :p
 
reklama
Do góry