reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Dorianek tylko robi pozycję na pieska i się gibie do tyłu i do przodu, pełza ale głównie do tyłu i dookoła siebie, na czworaka czasem mu się uda kawałeczek do przodu ruszyć. Sam nie siada, nie zapiernicza po całej chałupie ;) Dzisiaj zjadł indyka z marchwią i ziemniakiem, w końcu przęłknął mieso i pyre....
 
reklama
Helo,, żyjecie? Ja i starsza córa chore, ja smarkam ona goraczkuje i kaszle a liluch zdrowy, tylko i tak co noc coś wymyśla.....dziś dla zabawy nie spala od 2 do 4.....
Zdrowia i dobrej nocy życzę, my mecz oglądamy .
 
Hej. Mam pytanie jak długo i jak często wasze dzieci śpią w dzień. Mój ma dwie drzemki 1,5 i 2,5h sobie robi a później zasypia mi ok 23-6 :angry:wczoraj jakoś wstał mi o 9 rano przysnął koło południa wstał o 14.30 i poszedł spać o 21-6.30 rano a dzisiaj już niestety normalnie :baffled:
 
To u nas też pierdyldziel pobudek w nocy, chodzi spać między 19:30 a 20 wstaje o 6-6:30 i ma zwykle 3 drzemki (teraz śpi:happy:) Ale czasowo różnie pierwsza trwa ok 1-2 h,druga tak samo,a trzecia 30-40 minut,choć bywa,że cały dzień śpi po pół godziny :-p i wychodzi wtedy, że przez cały dzień spał 2 h w sumie

Miłego dnia życzę :-) zimno u nas tylko 15 stopni
 
Ostatnia edycja:
U nas 3 drzemki mniej więcej ok. 9, 12 i 16 po 1-1,5h. Na noc zasypia ok 20 i wstaje ok 6:30-7 (plus nocne cyce). Czasem nie ma ostatniej drzemki, to zasypia ok 18-19.

Tydzień przedszkola i dziewczyny chore... :baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry