reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Zazdroszcze wam, mój też woła, a raczej pakuje mi w jedzenie ręce ale co z tego jak mu dam, to pomemla i wypluwa :-/ Aczkolwiek z wagą i wzrostem nie narzekamy. Jest w górnej granicy, chłopak na wypasie, uzbrajamy się właśnie w ubranka na 80... A przed chwilą na 56 nosił ;(
 
Młody by zeżarł wszystko :-D
Ale za duże kawałki wypluwa...

Też nosimy 80, koszulki to i nawet na 86, bo rękawki podwijamy, ale ja się nie posiadam ze szczęścia, że tak rośnie :-D
Normalnie z każdym dniem milej mi się na niego patrzy, taki fajny chłopak się robi :-D

No i pełza jak torpeda, jak się zatrzymuje, to od razu przyjmuje pozycję pieska i z tej pozycji siada, choć cały czas się po boku rączką podpiera - nie umie się "odepchnąć" do pionu :-p
 
Miłego dnia :happy: u nas body na 80 za duże,ale nie bardzo:tak: głównie 74 nosimy,tylko ręce ma długie i bluzki z długimi rękawami większe musimy mieć,a w tedy są za o obszerne, ale cóż :sorry:
Gniewko nie daje wytchnienia, zasuwa po całym domu, jak sprinter i staje przy wszystkim,już 2 razy krzesło na siebie zrzucił nie nadążam normalnie :-p
Starszaki w szkole i źle mi bez nich bo wszystko z małym muszę robić :-p i nudno i cicho, trzeba się na nowo przyzwyczaić
 
Eee, ja tam lubię, jak Tosia w przedszkolu, fakt, że nie ma kto na Młodego okiem rzucić, ale zawsze to jedno dziecko mniej do ogarniania :-D I mam czas się za nią stęsknić :-D
 
Przed wakacjami też lubiłam jak byli w szkole, a nawet miałam ich ostatnio dość, ale teraz mi ich brak :-( ale pewnie szybko się przyzwyczaje ja po prostu lubię ludzi a tak to przez pół dnia jestem sama a Gniewko mało "gada":laugh2:
 
reklama
Jagoda rozmiarowo też 74/80,tułów długi a nóżki średnio.ostatnio cały czad na siedzaco sie bawi a jak jej sie znudzi to na brzuch sie przewraca i pelza.
 
Do góry