reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Licja oj możesz się przeliczyć niestety tak jak Indi pisze. Z resztą 3 pobudki to raczej standard.
Ps mój ma więcej - pocieszam się tym, że nocne mleko jest lepsze dla rozwoju mózgu. Choć lekko nie jest np. teraz gdy jestem chora.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Megami zdrówka :tak:

Nie jest prawdą,że na mm dziecko śpi,zależy od dziecka,mój bratanek ma 6 m i od 4 miesięcy przesypia noce,a Gniewko budzi się 3-5 razy w nocy i 2x je a pozostałe razy pije lub popłakuje,już nie pamiętam kiedy byłam w miarę wyspana:-pja nie narzekałam jak jadł i spał,bo ma prawo,teraz dobijają mnie pobudki co 1,5 h i marudzenie,popłakiwanie ,więc ja chyba mało wymagająca jestem :-D
 
Moje dzieci jedno i drugie śpią od urodzenia. Ola wstawala o 4 jedząc o północy (z zegarkiem w ręku co 4h jadła) a stachu najwcześniej wstał mi o 5:30 a tak wstaje o 7:30-8:30 jedząc o 21 czasem 21:30. A syn mojego brata np długo wstawal w nocy i budził die kilka razy. Strasznie ciekawi mnie od czego to zależy. Ze jedne dzieci mają tak a drugie inaczej z tym spaniem
 
Igi je kolację po 19 (przeważnie jakaś 19.15), śniadanko o 7 rano.

I tak, jak u bady - w nocy kręci się, popłakuje i doprowadza mnie tym do szału...
 
Megami zdrowka!

Nulini, jak probowalusmy wyeliminowac karmienie nocne I zamiast tego dawalismy pic, to tez sie budzil milion razy. A tak obudzi sie raz, dostanie butle I spi dalej.
 
u mnie Wszystkie nasze dzieci miały problemy z zasypianiem( szczególnie w dzień) i spaniem w nocy,więc to chyba geny:-D ja nerwus,rozdarty to dzieci jakie mają być ?:szok::sorry: Gniewko chodzi spać o 20,a wstaje o 6 ,chłopcy chodzili spać o 22 i wstawali o 8,czyli wychodzi tak samo 10 h snu,niestety przerywanego
 
reklama
Licja, chyba taki sposob nie istnieje niestety, poprostu jedni maja farta a inni sie musza tak meczyc. My juz chyba probowalusmy wszystkiego I zczystym sumieniem moge posiedziec, ze nic nie robimy zle, poprostu maly sie budzi I juz, kiedys wkoncu przestanie.
 
Do góry