reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Ja akurat lalek nigdy nie lubiłam ani jako dziecko ani jako prezent dla kogoś, więc moja opinia to zdecydowane nie ;) ale ja jestem dziwna więc nijak się mam do dziewczyńskich potrzeb :p
 
Bada moja córka jak miała roczek to popylala z takim malutkim spacerowym wozeczkiem i z placzaca i mówiąca lala, wiec ja na tak, ale zgadzam się z megami, ze dzieci różnie reagują i mozna się przestraszyć...
 
Bada, Ty znasz ja lepiej I wiesz chyba, co by jej sie spodobalo. Kazde dziecko jest inne, niektore lybia misie, inne lalki a inne sie bawia rupieciami. Moj np wcale nie jara sie maskotkami, woli zabawki ktore cos robia, wydaja,dzwieki itp. Jakbym miala kupowac prezent dla takiego roczniaka, to bym bardziej celowala w jakiegos pchacza albo activity cube.
 
reklama
To stachu lubi jeszcze waciki kraść..... Wtf?! Czy oni są normalni? Nie mogą się poznać bo co jeden to lepsze pomysły, a tacy to potem jeden przez drugiego
 
Do góry