reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Indi, jakbym czytała o swojej młodej :-D i później jeszcze patrzy beblać w tym co ulała :-p

bada,
ile zębów? :szok::szok::szok: moja ma 2, a reszta to opuchnięte dziąsełka.

Mańka już bardziej raczkuje niż pełza jak do tej pory. A jak raczkuje to próbuje wstać, ale podejrzewam, że bardzo dużo czasu jej jeszcze do chodzenia zostało. Trzeba obniżyć łóżeczko bo już zaczyna w nim wstawać.

Blw też jakoś nie dla mnie. Zwłaszcza, że Mańka nie gryzie, a wszystko ssie...chlebem do tej pory się potrafi dławić także nie daję jedzenia w kawałkach. Jeszcze trochę...:-D
 
reklama
zuza no różnie bywa, ale jakoś na to nie liczę, bo już tylko 10 dni zostało :-D:rofl2:

indi, Doggi faktycznie niech się lepiej Wasi synkowie nie spotykają bo będzie groźnie :-D

My bez zębów dalej :-) Ludzie moje dziecko jest ze wszystkim do tyłu, nawet z zębami :rofl2: dobrze, że nadrabia urokiem osobistym :-D
 
Emilchen, syn mojego brata do roku był do tyłu z większością rzeczy. Zero zębów, siedzenia, raczkowania chodzenia (gadać do tej pory nie gada a 3,5 roku) i jak miał 11 miesięcy ruszył z tematem i ogarnął wszystko na raz w miesiąc miał komplet zębów zaczął siadać, wstawać raczkowac i chodzić z dnia na dzień ogarnial wszystko, spokojnie pomału, a twój też wystartuje i przescignie jeszcze wszystkie inne dzieciaki :)


Indi armagjedon by był jak nic :p
 
Tak,każdy idzie swoim torem ,w swoim tempie :tak:
Chłopcy wrócili właśnie i byli u mojego kuzyna,którego synek jest z 3 stycznia,więc młodszy o 1 dzień od Gniewka i bardzo dużo "gada" a G mało w porównaniu, za to tamten nie siedzi ,a głównie leży (moje dzieci zakochane w Daniel, bo uwielbiają maluchy) tak jak pisze Emilchen ważny jest urok osobisty :-D

Z tymi zębami to chyba tak na rok będzie miał komplet
 
Ostatnia edycja:
Ja przy Tośce miałam jakąś taką spinkę, żeby się szybko rozwijała, a teraz mi to dynda ;-)
Wiadomo, chciałabym, żeby już chodził, bo jak podkreślam - nie lubię larw - ale to pseudo raczkowanie też mi wystarcza, grunt, że jest mobilny i nie wyje od razu położony na podłodze :-D
 
Nulini ja przy oli też spina ciągła i podnieta jak coś się udało ;) a teraz niby fajnie ze stachu nie leży kołkiem ale czasem baaaaaaardzo mi tego brakuje żeby go walnąć do kojca a tam cisza i spokój a tak łeb siwy już :p i ja się pytam gdzie ten spokojny myśliciel?????

Co zaaaaaa tyyyyyp, kuźwa synus tatusia i bratanek wujaszka nie mam siły na tego oblecha, bawi się bawi i beknal sobie po obiedzie ale tak że aż Sheldon łeb podniósł co to było i co stachu zrobił tuż po beknięciu? Zaczął się śmiać i podskakiwac na du.pce ewidentnie dumny z siebie.....
 
To u nas chyba ta duża różnica wieku sprawiła,że cieszę się z wszystkich wyczynów Gniewka :happy: jak by był pierwszy
Przy Mikołaju chyba rzeczywiście mniej i w sumie najmniej pamiętam z jego osiągnięć,przez małą różnice miesza mi się co jeden a co drugi mówił czy robił:tak:

Miłego dnia, nareszcie nie ma upałów :happy:-D
 
reklama
Witajcie :) Moje dziecku ku mojemu zdziwieniu wstało w łóżeczku przy drabince.:rofl2:
Znów byliśmy na zajęciach, mam jeszcze bardziej podkręcić śrubę i intensywniej ćwiczyć z młodym... Marzę o dniu kiedy wstanę rano i będę mogła zorganizować sobie dzień tak jak chcę , a nie pod ściśle określone godziny ćwiczeń... Może już wkrótce to nastąpi. A i jest i drugi ząbek :-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry