reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

licja ja czekałam aż młody skończy 6m, a potem jeszcze aż usiądzie, więc smakuje sobie od niedawna ;-)
 
reklama
No mój jeszcze nie siedzi, więc w pozycji półleżącej w bujaczku go karmię. Za to dzisiaj u nas nowość - pełzanie. Sprawnie mu to idzie, do wczoraj to tak ledwo się podciągał. Dzisiaj kupiłam zamiast kaszki ryżowej to mannę i teraz wciąga niesamowicie, kończy 180 :-) dzisiaj bratowej ojciec przywiózł całą skrzynkę moreli z targu i jutro będę blendować i dawać małemu. Dziewczyny ja marzę o blw i nie mogę się doczekać aż będzie siedział, wtedy wrzucam go w krzesełko do karmienia i daję jedzenie
 
indi u nas w szkole specjalnej, w której pracuję, mamy taką salę doświadczania świata- kolorowe światłowody, kolumna bulgocząca, rzutnik itp. no ale to tylko dla uczniów i to tych najmniejszych, z wczesnego wspomagania. Dla innych nie jest dostępna.

MyszaKrak no właśnie mam to samo :baffled:zero życia bez małego... od rana jak otworzę oczy aż do zaśnięcia no i w nocy też mamy pobudki, ale to różnie, czasem 1 czasem 2 a dzisiaj było więcej, jakiś niespokojny był... Dominik zasypia na noc między 22 a 24, najczęściej ok. 23, to ja wtedy już też padam, także z mężem nie mamy chwili dla siebie.

licja ja czekałam do ukończenia pół roku.

Żelka ehh zaraz będzie miał 7 miesięcy to już mu chciałam coś dawać powoli, ale nie wiem czy taka jego uroda po prostu czy naprawdę niedojrzały jeszcze? 3 dni temu i wczoraj ulewał pod ciśnieniem, więcej niż normalnie. Jest jakiś niespokojny, chyba go nie boli bo by płakał ale jakiś dyskomfort chyba czuje, bo bardziej płaczliwy, w nocy się często budził, przed zaśnieciem wygina się, pręży, znowu zaczął głowkę odrzucać do tyłu. :-( nie wiem czy to jedzonko bo ja daję malutko... wczoraj zrobiłam mu zupkę z marchewki, trochę masła do tego. Przedwczoraj nic mu nie dałam po tych akcjach z ulewaniem. Przedtem trochę banana i brokuła blw.
Dzisiaj przez długi czas nie było kupy (rano idzie jedna za drugą a tu ledwo jedna mała od wczoraj wieczora)...
 
Suseł on już dostawał Debridat przez miesiąc jak był malutki, właśnie dlatego, że sporo ulewał ale nic to nie dało. Teraz już ulewa mniej niż kiedyś, chociaż i tak po każdym posiłku (jedynie w nocy wcale) ale takie mega akcje też się zdarzają. Pediatra wie.
Podobno dzieciaki przestają ulewać jak siadają, a mojemu daleko :confused2: kurcze jak ja czekam ąz on usiądzie i w ogóle na jakieś postępy w rozwoju motorycznym!
 
U nas Młody na kolanach siedzi podpierany i wtedy ulewa jeszcze bardziej, bo się wierci :baffled:

Wczoraj był rekord, nie jadł w nocy!!! Kolacja po 19 i śniadanie po 6, ale niestety był to jednorazowy wybryk, bo dziś już jadł w nocy ;-)
Standardowo budzi się 2 razy, raz na picie i raz na jedzenie.

Dzisiaj w nocy wyjeżdżamy nad morze, cieszę się jak dziecko, ale dzisiaj taki zapieprz, że nie wiem, w co ręce włożyć...
 
Nulini zazdroszczę Ci strasznie, my chcieliśmy jechać, ale wydatki nam się posypały, bo auto całe robiliśmy i teraz jeszcze mam do usunięcia osemke i jeden ząb kanalowona cito , więc kasa się rozeszła... A chcieliśmy do Swinoujscia znowu jechać, bo w zeszłym roku wynajmowalismy mieszkanie 2pokojowe u takiej babeczki, co prawda jakiś kilometr od plaży ale byłam bardzo zadowolona. Oby pogoda Wam dopisała :-)
 
reklama
Udanego urlopu Nulini i kto tam jeszcze się wybiera :happy: my nigdzie nie jedziemy,bo oprócz braku kasy z moim synkiem nie wyobrażam sobie wyjazdu,nie w tym roku :laugh2:

Emilchen mój Antoś tak ulewał i chlustał i dopiero koło roku pediatra uznała,że to alergia na mleko i jak zmieniliśmy na sojowe to jak ręką odjął ,Mikołaj od razu na Nutramigenie był a później też sojowe,a G też ma objawy skórne ale dużo mniejsze niż brat,a po zmianie mm na 2 znów się nasiliły ,pediatra twierdzi że nic z tym nie robić bo za słabe,a ulewa jak teraz siedzi znów a już nie ulewał.
 
Do góry