reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Karpanna ja mam camarelo carera i jest rewelacyjny!! Uwielbiam go porządny, nic nie stuka, trzeszczy, super amory ma, skrętny i przede wszystkim lekki no i ma dużą gondole z regulacją oparcia
 
hej!

Indi, ja mam wagę dla niemowląt. dostałam ją jak urodził się młody. jest dokładna (wiem przynajmniej ile naprawdę waży moje dziecko, bo wiadomo jak w przychodni to wygląda). waga leżąca jest chyba do 20kg, a później nakłada się zamiast tej "wanienki" taki krążek i już waży dzieciaka na stojąco (do 50kg). gdybym miała sama kupić pewnie bym tego nie zrobiła, ale to był prezent i jestem zadowolona.


ja też codziennie wielbię swój wózek :)))))
 
Cześć dziewczyny dłuższa przerwa w pisaniu była, ale powracam z Piotrusiem, który już waży 6800g ale jest bardzo długi :-) Ja oczywiście nie potrafię go zmierzyć a w przychodni mierzą dzieci, które już chodzą.. także pozostaje mi czekać na pierwsze kroki.
Jeśli chodzi o ząbkowanie to Piotrek póki co się ślini i widać mu dwie kreseczki na dole także może za miesiąc już będzie coś na zewnątrz.
Co do urozmaicenia diety to czekam aż skończy 6 miesięcy, jakoś tak póki co bezpieczne wydaje mi się mleko.
Spanie w nocy bez zmian, także w ciągu dnia jest więcej aktywności no i rytm dnia zachowany :-)
Ćwiczymy podnoszenie na rączkach, wczoraj nawet przewrócił się z brzuszka na plecy ale akurat nie widziałam bo spryciarz zrobił to macie jak byłam w kuchni.
karpanna ja także mam camarelo i jest świetnie, duża gondola, duże koła, super amortyzacja i w miarę lekki pomimo wielkości ;-)

IMG_0375.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0375.jpg
    IMG_0375.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 57
Moj ma woz taki 3 w 1, wiec to bedzie caly czas ten Sam wozek tylko inaczej zlozony. Tez sie nie Moge doczekac, kiedy juz bezpiecznie bedzie mu he'd,ic na siedzaco, bo on na leAco tak srednio lubi.
 
My też już prawie nie mieścimy się w gondoli:) I bardzo chcę już go przesadzić do spacerówki, ale tak sobie pomyślałam, że już nigdy nie będę wozić takiego wózka głębokiego.... I aż mi się żal zrobiło:) za mięsiąc będzie spacerówka:)
 
My do parasolki przesiadamy sie jakos w maju czerwcu.
Mam taką rozkladana na płasko i jest rewelacyjna.
Tem moj wozek mnie wkurza, jakis taki malo stabilny jest i w ogole badziewie takie w porownaniu do x landera, ktorego mialam przy Nikoli
 
reklama
My sie urlopujemy w górach,jest bardxo fajnie.niestety wczoraj dotarła do nas wiadomiść że zmarła babcia mojego męża...w środe jest pogrzeb,my$licie że moge zabrać Jagode?nie mam jwj z kim zostawić a chciałabym iść...nie chodzi o przesądy,nue wierze w nie ale o to czy wypada iść na cmentarz z niemowlakiem
 
Do góry