reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

A ja Wam powiem, że fakt, iż dziecko wszystko pcha do buzi i się ślini wcale nie oznacza rychło zębów :-D

Pamiętam, że na styczniu 2011 było tak samo - "ooo, gryzie rączkę, na bank zęby idą!", "ooo, ślini się, lada moment będą zęby!", "ooo, dziąsła twarde, zaraz ząbek wyjdzie!" a się okazywało, że na te zęby to jeszcze i miesiącami przyszło czekać :-D

U Tosi JEDYNYM prawdziwym zwiastunem zęba, który się lada moment pojawi była biała kreska wyrzynającego się zębiska, widoczna na dziąśle.
Dopiero wtedy wiedziałam, że będzie ząb, bo do paszczy szybko pchała łapy i śliniła się jak buldog, a na górne jedynki czekaliśmy 3 miesiące ;-) (dolne wyszły jak miała 4 miesiące :tak:)
 
reklama
Karpanna, ja bym jednak nie kładła go półleżąco, jak ciekawski to na brzuch ;) No ale oczywiście jak uważasz.
U nas też najpierw pełzanie, raczkowania a potem siadanie :-D

Nulini dokładnie! Teraz taki wiek, że dużo śliny i wszystko do buzi :-) Produkcja śliny wzrasta, no a dziecko świat poznaje buzią :-D

U mnie w prognozie w poniedziałek 22 stopnie a we wtorek 4 stopnie :szok: Mam nadzieje że się nie sprawdzi :-D
 
Megami - półleżąca jak w leżaczku Fischer price, on chwilę na brzuszku i myk na plecach jest. Mi pediatra mówił że można na kolanach tak trzymać że ja siedzę a mały ma główkę na moim żołądku.
 
Nie no to takie kreski na dole to ma, polozna mowila, ze moze sie zaczac albo juz, albo za 4 TYG, w kazdym razie niedlugo. Moze to troche tlumaczy to marudzenie.
 
Indi - z ząbkami właśnie tak jest że albo wychodzą nie wiadomo kiedy tak szybko albo czeka się na nie długo. Mojego łobuza bolą dziąsła bo leży spokojnie i nagle wrzask i dotyka ich. dziewczyny też tak robiły z tym że one ząbkowały późno bo w 11 m.ż.
 
Malinka, jakis czas temu w pokoju dzieciecym w domu mojej klientki uzywalismy na 1_scianie tej farby:
I jest super. Nie smierdziala jakos specjalnie bardziej niz inne farby, a sprawia sie super :)

super, dzięki bardzo :) głownie chodzi mi o ten zapach, żebym mogła pomalować i np po dniu lud dwóch spać w domku :)

malinka jak przyrosty są w normie to nie trzeba wybudzać! Wkurza mnie takie pierdzielenie, jak ktoś się nie zna na laktacji to po kiego się odzywa i zamęt w głowach mam sieje! :wściekła/y:
A Ty już chcesz odstawić czy po pół roku? Jak później to może z niekapka będzie pić ;) Przecież nie musi z butli, szczególnie w takim wieku.
Tak zupełnie to po pół roku, teraz bardziej mi chodzi o to żebym mogła zostawić młodą i żeby wypiła moje lub mm z butli- bo tak to faktycznie warto by było poczekać i dać z niekapka.
A znacie w ogóle wózki firmy Camarelo?? Jak są wykonane i jak się sprawują?
Miłego dnia!
niestety nie znam

2 tygodnie temu Milan ważył już 8 kg:)
:szok: wow niezła waga :)

Dziewczyny, czy wazycie swoje dzieci w domu? Ja zastanawiam sie nad zakupem wagi dla dzieci, tylko czy takie wagi sa dokladne I czy nie falszuja wynikow. Macie jakies doswiadczenia?

Nie, jakoś nawet o tym nie pomyślałam, nie mamy problemów z wagą.
 
Witam w ten piękny dzień :happy::happy: Gniewko tez cały czas chce siedzieć,a nienawidzi leżaczka i fotelika samochodowego więc go noszę na rękach przodem lub tyłem i sadzam na kolanach :-p nie ma wyjścia,ale starsi też jak mieli po 4 miesiące to w spacerówce jeździli w pozycji półleżącej,G na razie w gondoli albo śpi,albo wkładam mu poduchę aby coś tam widział bo inaczej ryk
zresztą ja wygodna jestem i jak starsi mieli po 6 miesięcy to na kilkanaście minut wkładałam ich do chodzika ,bo siły juz nie miałam,żyją i mają się całkiem dobrze,plecy proste :-p:-p ja uważam,że dziecko wie czego chce ( Alicja od szwagra za tydzień skończy 8 miesięcy i nie siedzi wcale tylko leży,taka wiotka) dzieci "bawione",noszone rozwijaja się szybciej i nie ma się co oszukiwać,zresztą teraz co rok to silniejsze dzieciaczki się rodzą
gratuluje przyrostów :happy::happy:
 
reklama
Do góry