reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

My już też po kolejnym szczepieniu,Jagoda waży juz 6190 gram,mierzy około 65 cm wiec to kawał dziewuchy jest.wciągnęła mleko i teraz gada do tv i do kota.mam nadzieje ze nie bedzie gorączki...
 
reklama
To my dzisiaj mialysmy w koncu szczepienie 5w1 pierwsza dawke ;) na razie Mala spokojna. I w koncu przekroczyla 5kg wazy 5010 ;) ale przez ostatni tydzien wcinala mleko sojowe zapisane przez dermatologa ktore smakowalo jej wyjatkowo pila go 120ml czyli dwa razy wiecej co bebilonu. I teraz mamy nutramigen kupic bo pediatra powiedziala ze przed 6mies dziecko nie moze tego pic co teraz mialysmy... Co lekarz to opinia :/
 
Super, że dzieci ładnie rosną! :-)


Mój syn mnie dziś zadziwia. Je, potem leeeeeeży i się bawi, a potem zasypia nawet nie wiem kiedy. No jakbym dziecka nie miała. Aż się zaczynam martwić, czy chory nie jest ;-)
 
Megami rosna te nasze dzieci rosna ;D zanim sie obejrzymi 18-stki beda mialy i jeszcze bardziej samodzielne...
Ja pamietam ze podczas porodu caly czas pytalam sie mamy jakim cudem urodzila 3 dzieci bo nie wyobrazam sobie rodzenia kolejnego, taki bol. I przez kolejne kilka tygodni trzeslam sie na jakakolwiek mysl o ciazy czy o porodzie...
A teraz... Tak gadalam z moim i w sumie chcialabym chyba kolejne dziecko jak najszybciej :D szczegolnie ze Mala niezbyt planowana byla ;D to za jednym zamachem wszystko zalatwic :D najlepiej tak zebym po skonczeniu macierzysnskiego od razu na l4szla :D nic tylko go przekonac bo nie za bardzo jest za tym :D
 
Mój maluch rośnie też szybko, ma 7600 g i 72 cm. Wyrasta mi z gondoli i mam pytanie. Jak myślicie można go wozić już w spacerówce rozłożonej na płasko ( martwię się o jego kręgosłup ) czy będę zmuszona szukać nowej większej gondoli?? Dziewczyny nie miały takiego speeda w rośnięciu spokojnie do 6 m leżały w gondolach.

Pytanie od mojej kuzynki, czy znacie widziałyście wózek Camarelo q sport. Naczytała się opinii na necie i ma mętlik w głowie a w realu nie ma sposobności go zobaczyć. Może akurat ktoś będzie miał coś do powiedzenia na jego temat.
 
Wow Karpanna duży chłopak Ci rośnie.możesz już w spacerówce,ja starsza woziłam od 4 mc bo upały były i nir chciałam kisić w gondoli.ja wczoraj chyba widziałam ten wózek w przychodni,robi imponujące wrażenie.
 
reklama
My też po szczepieniach 5 w 1 druga dawka, młoda ma 5,5kg.
Mieliśmy też kontrole w poradni patologii noworodka ( z racji mojej cukrzycy w ciąży), zwykła kontrola, wszystko ok ale pani dr mnie zjechała, że dziecka nie wybudzam w nocy na jedzenie :szok: Lusia zasypia o 20 budzi się o 5 rano, czasami wcześniej ale zje i śpi dalej. W obliczy terroru laktacyjnego pani dr powiedziała, że stracę pokarm i takie tam...
Natomiast pediatra powiedziała, że waga ok więc jak śpi to niech śpi i tylko się cieszyć :eek:

A prawda taka że już nie chce kp, mam dość, chciałam wytrzymać te pół roku ale młoda nie chce z butli pić nawet mojego mleka, jestem uwiązana. Nie należę do matek które za wszelką cenę muszą kp... tylko jak teraz dziecko nauczyć picia z butli :confused: Ze starszym nie było żadnego problemu a tu niespodzianka :sorry2:
 
Do góry