reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Malinka, jakis czas temu w pokoju dzieciecym w domu mojej klientki uzywalismy na 1_scianie tej farby:
I jest super. Nie smierdziala jakos specjalnie bardziej niz inne farby, a sprawia sie super :)
 

Załączniki

  • 1429796028764.jpg
    1429796028764.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 39
reklama
malinka jak przyrosty są w normie to nie trzeba wybudzać! Wkurza mnie takie pierdzielenie, jak ktoś się nie zna na laktacji to po kiego się odzywa i zamęt w głowach mam sieje! :wściekła/y:
A Ty już chcesz odstawić czy po pół roku? Jak później to może z niekapka będzie pić ;) Przecież nie musi z butli, szczególnie w takim wieku.

Goschon
ja zacznę rozszerzać po pół roku ;)

"Zgodnie z zaleceniami ESPGHAN oraz EFSAwprowadzanie produktów uzupełniających należyrozpocząć po ukończeniu przez dziecko 17. tygodniażycia i nie później niż w 26. tygodniu życia." źródło
 
Ostatnia edycja:
Jak uda mi się nadal karmić piersią to tak jak Megami po pół roku będę wprowadzać marchewkę i resztę.

Megami - Twój Marek też duży i rośnie tak jak na początku czy przystopował?

A znacie w ogóle wózki firmy Camarelo?? Jak są wykonane i jak się sprawują?

Miłego dnia!
 
Karpanna, nie no jakby rósł jak na początku to miałby już prawie 13 kg :-) zdecydowanie przystopował ale nadal ładnie rośnie, w normie.
 
Moja Majeczka chyba za szybko nie przybiera, waży 6300g i ma 60 cm, czyli urosła 4 cm i przybrała niecałe 2750 g. Jakoś malutko... ale rodzinna nic nie mówiła, że za mało.
 
Odkad po 5 tygodniu wazyl 7 kg :-) teraz ok 150-200 przybiera

Unita ladnie przybiera, caly czas w normie :-) jakos na 5 (a kp nawet na 6) miesiecy dziecko powinno podwoic mase - niewiele jej brakuje!
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Megami, aż popatrzyłam na siatkę centylową, jak to wygląda. Jak zobaczyłam ile już urosły nasze niektóre grudniowo - styczniowe bobaski, to się trochę zaniepokoiłam, bo jest duża różnica.
 
Unita - każde dziecko ma swoje tempo wzrostu. Przynajmniej nie nosisz ciężaru ( choć to słodki ciężar) jak ja:-).

Mój Oskarek od tygodnia z pozycji półsiedzącej sam siada i się utrzymuje a jak go kładę to jest podkówka i wrzask.

Idą mu też ząbki jak coś dorwie to od razu do buźki. Jakie teraz są dobre żele na ząbkowanie bo wyraźnie go bolą.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Co do zeli nie mam pojecia, moze najpierw sprobowac zimnego gryzaka np?
Ale on siada z póllezacej? Tzn z plecow? To niezbyt zdrowy pomysł
 
Do góry