reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Ja własnie wróciłam z peelingu,fajnie jest zrobić coś dla siebie.na nadmierne kilogramy nie narzekam,już waże mniej niż przed ciążą i to sporo.Jagoda spała dzisiaj ponad 9 h ciagiem ale potem zasnąć nie chciała wiec na nogach jestem od 5 rano.spacer dopiero przed nami bo wieje ale przez weekend cały dzień byliśmy na dworze.
 
reklama
Wiatr dzisiaj jest niezly, musialam przednie kola w wozku zablokowac bo wiatr nim skrecal ;D
Tak czytam o tych kontrolnych usg... Ja mialam tylko jedno usg i nikt nie mowil nic o jakims kontrolnym, to normalne? Ale na tym pierwszym mowil lekarz ze ok wszystko
 
Ja nie byłam z ani jednym na usg bioderek i mają się dobrze.U nas nikt nie wysyła na to badanie zapobiegawczo a starsi mieli inną pediatrę niż G
Myśmy na spacerze byli,ale fakt wieje okropnie. Gniewkowi przebija się drugi ząbek i jest dziś marudny bardzo i śpi po 30 minut,a na spacerze 1,5 h na szczęście
 
My nie poszliśmy na spacer, z dachu coś spadło R na szybe w samochodzie i zbita , tak pizdzi... :dry: Ja na kg też nie narzekam ale ogółem moje ciało mi się nie podoba i trza to zmienić , mam swój wyznaczony cel i muszę go osiągnąć (pewnie trochę mi to zajmie :-D) :tak: Co do usg to jak byliśmy u jednej pediatry u nas to powiedziała , że dziecko w 1 roku życia powinno mieć 3 usg :confused:.... U nas te 1 też było ok no ale na 2 kazali przyjechać to pojechaliśmy i spokój ;-)
 
Tutaj na USG bioderek wysylaja tylko jesli byl porod posladkowy. My bylismy prywatnie dla swietego spokoju.

Moj dziec mnue zadziwia, jak wczesniej robil kupe co 4 dni, albo nawet co 10, to teraz nawet 2_razy dziennie. Dzisiaj mam jakiegos pecga bo juz 2 razy mu sie wylalo z pieluchy. Nie wiem czy to wins pueluch, ze za fuze np czy poprostu jakos kijowo je zapielam

Potworzasty idzie na plywanie dla niemowlat. Juz wszystko zaklepane I zaczynamy 16 maja :)
 
Mommy to pediatra gada ci głupoty z tym usg, mój teść jest ortopeda i to bardzo szanowanym i powiedział ze nie ma takiej potrzeby żeby robić usg, mówi że jak przy badaniu coś wychodzi niejasne to wtedy na usg i to raz a nie trzy


Indi czasem kupy potrafią takie triki zrobić ze głowa mała ;) przy oli raz miałam tak ze ona uwalona w kupie po szyję a pampers ledwo drasniety :p
 
Hmm... My robiliśmy usg, jak Milan skończył 6 tyg. Wszystko było ok. Potem mieliśmy wizytę u ortopedy. Ale trwała zaledwie 5 min i nie byłam zadowolona:/ No i teraz nie wiem... Czy robić drugi raz to usg...Pytałam się u pediatry, powiedziała, jak ortopeda powiedział, że wszystko ok, to nie trzeba. Nie mogłam jej powiedzieć, że wg mnie ten ortopeda do d..y:(
 
reklama
Indi bo nie mieszkamy w miescie hdzie sa zlobki tylko na wsi. A ze miasto dofinansowuje zlobki to nei chce dzieci ktpre sa gdzie indziej zameldowane

Megami nie zycz mi zle ;)

Doggi ł na powaznie o tym mysli ;)

Gochson u mnie bardzo rzadko ale czasem jeszcze brzusio boli


Zelka haha tez bym soe najpoerw smiala ;)




Myslalam ze nic sie tu nie dzieje bo zero powiadomien a jednak ktps cos pisze ;)



Zimno jak szlag, wieie ale godzinny spacer zaliczylismy
 
Do góry