reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Megami u nas to samo z tym strachaniem ... dziś kichnęłam (tak normalnie cicho) i jak sie mala rozwrzeszczała ... a ja zamiast utuilić najpierw dziecko to oczywiście niekontrolowany wybuch śmiechu :p
Tymko dwie dolne jedyny przyliczył w czwartym miesiącu, dwie górne na pół roku, a później nie pamiętam :)

Co do gryzienia młodej też się zdarza miętolić suta i go "gryźć"

Gniewciu gratki ząbala!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas problemy brzuszkowe juz minely, robi kupy codziennie czasem nawet 2 razy, ale zazwyczaj jest raz.

Nulini, moze zabkowanie nie bedzie takie zle, mam taka nadzieje, po 3 miesiacach darcia sie juz chyba gorzej byc nie moze
 
U Oli masacra była przy pierwszym zębie ja pierdziele tydzień calonocnych placzow bez chwili przerwy za dnia też marudna i pp tyg jak ręką odjal i potem kolejne już bezobjawowo
 
Ja sie troche tego Boje, chociaz nasz I tak co chwila placze o byle gowno, wiec moze placz przy zabkowanou jakos sue wtopi w tlum :)
 
U nas najstarszy ząbkował najgorzej,ryczał całe dnie ( mój m ma traume po jego zębach :szok:) przy M jak pisałam patrze,stukam i ze zdziwieniem stwierdzam są 2 zęby,teraz G trochę marudzi i źle sypia w nocy,ale tak jak pisze Indi po trudnym początku (dopiero się skończył ten początek) to ząbkowanie to pikuś :-p

A u nas problemy brzuszkowe nie minęły,choć jest trochę lepiej :sorry2: nawet wzywaliśmy prywatnie lekarkę (byłą naszych starszaków) bo podejrzewam nie tolerancje mleka krowiego(brzuch+problemy skórne) i mamy wypróbować Bebilon pepti,ale aż siè boje wykupić,bo jak to jest takie ***** jak nutramigen to obawiam się że G będzie wolał nie jeść wcale :dry:

Dobranoc
 
bada bebilon pepti jest z mleka krowskiego tylko ona jest bardzie z hydrolizowane czy hydrocostam ... znaczy juz tak jakby czesciowo przetrawione i dlatego jest lzejsze mniej uczula i łatwiej się wchłania. A Nutramigen to juz chyba sojowe ?
 
Miłego dzionka :happy: u nas pogoda kiepska wieje i raz pada deszcz a raz świeci słońce :dry:

Żelka nie miałam do czynienia z tym Bebilonem,a Nutramigen wcinał mój M do 6 miesięcy i nie dość że jest okropne w smaku to jeszcze śmierdzi ,a czy jest sojowe to nie wiem na opak. Jest info że to preparat mlekozastępczy :tak:
Sojowe moi starsi pili od 6 miesięcy do 2,5 oraz 4,5 lat Isomil 2 i bardzo im pasowało ,zresztą próbowałam i jest ok. W smaku-słodkie nawet bardziej niż normalne mm
 
Hej. Odwiedzam Was znowu po dluzszym czasie, caly czas walcze ze skora Malej, wyglada jak potwor ;(
Jenn- napisalam dluga odpowiedz i mi usunelo ;( a propos podnoszenia sie bez raczek - syn mojej szwagierki sie tak zawsze podnosi (5.5 miesiaca) i na rehabilitacji mowili im ze to niedobrze. Jakies napiecie miesni grzbietowych czy jakos tak nie pamietam dokladnie... Cos ze przez to nie ma jak sie przewracac z brzuszka na plecki
Bada-mojej bebilon smakowal ;) znaczy sie jej wszystko smakuje ale zadnej poprawy po nim nie ma
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale mnie tu dawno nie było :-D Cześć i czołem :rofl2:

Widzę już pierwsze ząbki się pojawiają ;-) Gratulacje, ja cały czas kikam i na razie ani widu ani słuchu.

Muszę się pochwalić, w końcu w wielki piątek dopadł nam kikut :szok: skubaniec trzymał się długo.... W nocy mały śpi już po 6h i 5h. Tzn idzie spać ok 19-20, po 6h na jedzonko się budzi i później po 6. Chociaż padł rekord - 7 h... szkoda , że w godzinach od 19.... :-D Na bioderkach bylliśmy 2 raz i wszystko ok, do kontroli już jechać nie musimy. W czwartek kolejne szczepienie :baffled: co zrobić. Problemów z brzuszkiem żadnych nie mamy, na szczęście co to kolka, zaparcia (prócz tego początku z powrotu ze szpitala) nie wiemy, więc jak dziewczyny mm róźnie próbujecie to polecam szczerze nasze mleko hipp comfort combiotic+krople biogia ;-)

Codziennie na spacery latamy, dzisiaj tylko odpuściłam , wietrzysko takie , że szok.... Ja zabrałam się za siebie i zaczęłam dietę i treningi bo aż żal patrzeć mi było na siebie :-D
 
Do góry