reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Ja powoli nie mogę nadążyć za tymi porodami :-) Połowa stycznia a za chwilę już wszystkie będziecie miały swoje maleństwa obok. A ja sobie siedzę z laktatorem..mało ciekawe zajęcie. No a potem do mojego szkraba jadę.

Jenn, połowa stycznia a u mnie zero jakichkolwiek objawow zbliżającego się porodu :-) Mam przeczucie, że 26 zjawie się w szpitalu na wywołaniu :-)
Jeszcze raz powodzenia dla wszystkich rodzących dzisiaj!
 
reklama
Hey, my właśnie zostawiliśmy młodego w przedszkolu i jedziemy do szpitala.

Żelka również kciukasy za Was :)))

Doggi nie dziwię Ci się załamki. Dobrze, że się w kinie choć trochę odprężyłaś.

Szybkiego powrotu do domku dla rodzących wczoraj :)
 
A mi chyba czopol odszedł albo jakaś jego część. Nie jest podbarwione to coś krwią ani nic ale takie dziwne :-D Nawet zdjęcie zrobiłam ;-)

Możesz mi pokazać, bo mnie też jakieś gluty odchodzą, ale bez krwi :sorry2:

Doggi, zaczynam powoli łapać Twoją fazę, z tą różnicą, że Ty masz więcej przebojów... Ale ja też po wczorajszej wizycie nie byłam w najlepszym nastroju...


DAJCIE DZISIAJ CZADU DZIEWCZYNY!!!
 
LayDeeK nigdy nic nie wiadomo. Możesz nie mieć objawów, za 5min wody odejdą i rodzisz. Nigdy nie wiadomo


AZA powodzenia! I.kciuki :)



Nulini no juz niedługo i się skończy ten koszmar. I będziemy miały naszych chłopaków, choć ja na mojego jedtem obrazona ;)
 
Kciuki za dzisiejsze rodzące. Czekamy na maluchy :)

U mnie po mega skurczach które przeszły jak zaczęły występować co 5 minut....cisza.
Ja chyba jestem z rodziny słoniowatych i u mnie ciąża trwa dłużej.
 
U mnie nie ma tego dzwoneczka właśnie :-/

Żyję!
Wczoraj lekarz się zlitowal i zlecił podłączenie ketonalu.
Poza tym już wiem czemu tak zdychałam.
Podczas cc do kroplowek miałam dodawana oxytocyne żeby lepiej się macica obkurczala i dlatego tak zdychałam.
Masakra.
Już wiem co czują kobiety, które rodzą naturalnie z tym, że one mają o tyle lepiej, że mogą wstać, chodzić, a ja musiałam leżeć plackiem.
Na szczęście po ketonalu przeszło i nawet udało mi się zasnąć w nocy.

Dzisiaj rano przywieźli mi Lile.
Jeszcze nie mieliśmy okazji cycować, bo młoda cały czas spała.
Taka malutka jest.
Dren mi już wyjeli, teraz czekam aż kroplowka się skończy i mają wyjąć mi cewnik.
Jeszcze nie wstawalam przez te wszystkie rurki i już mnie dupa od leżenia boli.
 
Alecta- dobrze że lekarz się zlitowal. No i powodzenia w cycoleniu ;)

Ja zaraz jade na ktg. Bozesz proszę żebym urodziła bo nie uśmiecha mi się jeździć 25 km w jedna stronę.
 
reklama
Hej !

Doggi super ze Ci lepiej !!!

&&& za dzisiejsze porody i szpitale

Od kilku dni boli mnie w tylu glowa, a raczej kluje i pulsuje na wysokosci potylicy
Momentami mam az mroczki :-\

Mlody ciagle charczy :-\
Ile trwa ta sapka bo nie wiem czy do lekarza jechac
Slychac ze ma nosek zawalony jak oddycha, wkropiona sol i odciagniete z noska dziala na kilka h tylko
 
Do góry