reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Alecta właśnie,.ja taki dzwoneczek mialam.

Kuzwa gnije w kolejce do gina. Dzisiaj jakas porazka normalnie! Jestem tu od 17 a jeszcze 3 baby przede mną! Myslalam ze szybko pojdzie a tu zaraz korzenie zapuszcze...
 
reklama
Ja nie pamiętam abym po pierwszej cc miałam cokolwiek podawane i jakoś bardzo mnie nie bolała. Chyba, że nie zakodowałam tego faktu.

Alecta
jaka z Lilki śliczny dziewczynka :))) Dobrze, że już jest przy Tobie :)

Jeżyk mój J i Konrad tez są ze środy więc Bartek będzie 3 ze środy :)

No właśnie co Doggi tak zamilkła...
 
Ostatnia edycja:
Alecta,Nieobecn, sliczne dziewczynki:) Gratuluje

Widze ze jak cisza, to cisza, a jak sie zacznie to bobasy parami wychodza :)

Mnie dzisiaj wszysto wku.wia. Wczoraj tel mi spadl na dywan i stlukl mi sie ekran. Nie wiem w jaki sposob, bo tyle razy mi juz spadl na ulicy i nic a u w domuu na dywanie. I teraz jestem odcieta od swiata, mam tylko jaiegs przedpotopowego trupa na ktorym nic nie dzialai nie mam 90% numerow tel na nim :(((((( . Chyba w czwartek juz bedzie naprawiony, poki co czuje sie jak bez nogi :(

W ogole sobie wkrecam jakies dziwne fazy, chyba najbardziej sie boje tego, ze przenosze i bede miec wywolywany porod, masaz szyjk i inne strasznie bosne i nieprzyjemne rzeczy :(

Co do czopa, to ja nie zauwazylam, zeby kiedykolwiek cokolwiek mi cos wypadlo. Ale skoro rozwarcie jest to juz go chyba nie ma? czy jak to jest?

A Doggi moze poszla rodzic
 
Ja juz wstalam:) Siadam sama jak ta lala. Chodzic nie moge bo mam cewnik;/

Doggi co tam u ciebie?

Indi nic sie nie denerwuj! Szybki mialam zbite dwa razy:) Wymieniają na miejscu.

Aza powodzenia jutro!

Gosiane i jak?
 
Ehh... m9j synek spi.
Dzis pierwszy raz mial tak dluugo(ponad godzine) smoczka
Mama ł oczywiscie najlepiej wie ze mlody sie nie najada z cyca
Ale ja nie odpuszcze
Glowa mnie pobolewa
Ide wiec spac
Dobrej i spokojnek nocy wszystkim! Chyba ze ktos chce rodzic to trzymam kciuki :-)
 
Hej ja klapnelam na tylku dopiero. Ponad 3 godz czekalam u gina w kolejce!!!!

Kasiekz mam byc w pt rano w szpitalu i gin powiedzial ze do 15 będzie na pewno maluch z nami :)
 
reklama
Do góry