reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Porejestrowałam się do lekarza: wizyty mam 12.06 / 10.07 / 14.08 :-D:-D:-D
Ewi o internet pytałam z ciekawości myślałam, że od nas z firmy ;-)
Maddlen ja nic nie chce mówić, ale Ty zaraz kończysz pierwszy trymestr :-D:szok:

Nulini super wieści kochana :tak:

Ciekawe jak Renia i Nieobecna trzymam kciuki za dziewczyny cały czas zaciśnięte.
 
reklama
uu Żelka to Ty bogata;) potęga świdnicka internetowa;) ostatnio nawet jakaś ulotkę w skrzynce miałam od Was;) Teraz to już wiem gdzie iść na kawę, także strzeż się sese;)
 
hahahaha wymyśliłaś Ewi :-D:-D po tych wściekłych świdnickich burzach to wiesz ;-)
Co do kawy to zapraszam, zapraszam ... ciężko mnie w robocie zastać przez tego mojego chorowitka, ale musimy się koniecznie spotkać, jak już będziesz mobilna :tak:
 
Żelka a u mnie net działa, wszystko ok. Przyjdę najpierw jako tajemniczy klient na zwiady;) sprawdzę czy groźna nie jesteś;)
 
reklama
Ewi zapraszam, zapraszam :-) tajemniczy klient jak najbardziej zawsze wskazany :tak:
Nie gryzę, nie biję :-D więc jak coś dawaj znać dzieciaki na spacer zabierzemy, jak już będziesz mogła spacerować ofc ;-)
 
Do góry