reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

AZA mi kilka dni temu minęły objawy z dnia na dzień na 2 dni po czym.wróciły ze zdwojoną siłą ;) a potem się unormowalo a teraz się uspokaja ;)
 
reklama
Witam się po weekendzie.

Niestety i u mnie mdłości powróciły po kilku dniach spokoju, czyje się fatalnie, muszę jeść co chwilę- choć jak zjem to bardzo źle się czuję ale jak nie zjem to jest jeszcze gorzej. Do tego nie mogę spać w nocy :-( co chwilę pobudka na siku... masakra. Szczęście, że mam L4 bo nie wyobrażam sobie siebie w pracy. Odliczam dni, i mam nadzieję, że z nadejściem 12 tyg będzie lepiej :tak:Jeszcze jakieś 3 tyg :eek::confused2:


maadlen81 dla mnie mówienie ze jestem w ciąży to trauma, mam.27 lat a jak to.mówię czuje się jak nastolatka która wpadła (mimo że planowane) ;) wszyscy cieszą się strasznie rodzice i tesciowie radocha a ja czuję się zawstydzona ;) kto zrozumie kobietę ;)

Dla mnie to samo, dlatego kupiliśmy młodemu koszulkę z napisem która sprawę załatwiła za nas ;-):-p

Czas ogarnąć mieszkanko i obiadek zrobić :tak: ciągle któraś pisze o żurku to dziś zrobię (oczywiście jak dam radę ) dla męża :tak:
 
No to piszę do Was już z domku.
Wpisałam sobie wolne w grafik, bo i tak do niczego bym się nie nadawała.
Przez 1,5h byłam w kibelku 5 razy.
Teraz trochę jakby mi przechodziło, ale strasznie słaba jestem.
Dobrze, że w domu nie muszę nic robić, dzieciaki w p-kolu, obiad zrobiony.
Chyba rozważę wcześniejsze l4 jeśli do jutra mi nie przejdzie.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 
alecta- może to nie jest głupi pomysł z tym L-4, po co masz się męczyć, a i tak z Ciebie żaden pożytek w tej chwili:tak::tak:

Ja obiadu dziś nie muszę robić, chłopaków jak tylko wrócą wiozę do teściów i mykam do pracy. Mój mąż jest w pracy na 24 godziny, więc co jakiś czas babcia z dziadkiem się nimi zajmują.

Ale jakieś tu pustki dzisiaj :szok::szok:
 
Ewi ja też dziś w domu T wirus dopadł i od wczoraj wieczorem wysoko gorączkuje :dry: Jak samopoczucie? Wszystko ok? :)
Muszę się dziś do doktorka na sierpień zapisać na wizyte :p
 
Malinka ale mi narobilas ochoty na ten żurek:-)nie mieszkasz gdzieś obok:-)?

Alecta dzieciaki idź lepiej na l-4 nie morduj się:-)

A ja dołączam do leni leżących na kanapie i jest mi z tym dobrze :-D
 
Żelka ja dobrze się czuję. Sama z córką siedzę ale nawet grzeczna jest:) A właśnie zapomniałam zapytać dlaczego o internet mnie pytałaś?:)

Maadlen dlaczego robisz badania p?
 
reklama
Dostałam zaświadczenie o ciąży i L4 na dwa tygodnie...
Ewidentnie ginka chce mnie do siebie "przywiązać", bo następną wizytę mam za 2 tygodnie i zobaczymy, co dalej ;-)
Chyba odwołam zaklepaną wcześniej wizytę u innego gina i zostanę u tej, przynajmniej mam pod domem i robi USG...

Tylko mam dylemat - wysyłać do szefowej SMSa z wiadomością czy po prostu wysłać papiery do Warszawy i niech się dzieje co chce...
 
Do góry