reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

mnie też dziś spina się brzuch co jakiś czas porządnie,taki dzień,czy co?
moje dzieci jeszcze w tym wieku na kino były za małe,szczególnie młodszy,bardzo długo wolał krótszą formę
 
reklama
Nulini ja kocham zakalce unóstwiam a nigdy mi nie wychodzi ;(((( najlepsza jest zakalcowa babka marmurowa ;)




Jezyk mi w lab mówili że tak właśnie robią, czyli kolejna rzecz z cyklu "co miejsce to inaczej" ;)


Alecta a ja tam kocham się w justinie timberlake jestem jego Psychofanką i pink uwielbiam także bo jest psychiczna jak ja ;) i tworzą super muza ;) ale go biegania najlepsze prodigy i nicky minaj :D


Sprite ja z Olą pierwszy raz w kinie byłam jsk miała około 2,5 roku może trochę mniej i wytrzymała :)



Alicjaaa Mo wczoraj tak się spinal i przed wczoraj i przed przed wczoraj i cały czas w sumie :p dziś tez mi się stawia ale mniej jakby. Mi potrafi co pół godziny się stawiać na około 30 sec do minuty mi twardnieje i puszcza gorzej jak taki bolesny łapie a ostatnio wieczorami to tylko takie


Moja ola miała trochę mniej niż 2,5 roku jak poszła pierwszy raz, dostała popcorn i cala bajkę przesuedxiala, ale my zawsze "spóźniamy" się 15-20mim żeby ominąć reklamy (bilet wcześniej kupiony zawsze bo potem mogą nie sprzedać jsk juz seans trwa)
 
Doggi co do Pink to ja mam czasem wrażenie, że na siebie patrzę hehe też taki psychol jestem i ją uwielbiam :D

My właśnie wracamy z zakupów i mój syn pierwszy raz spotkał się z gniewem matki.
Aferę przy kasie robił, że wzięłam jego pierdółkę i dałam kasjerce do skasowania, bo on jeszcze nie pojął,że tak trzeba więc się wkurzyłam i schowałam to do torebki.
No płacz był taki, że aż ludzie się oglądali, ale trudno.
Widzę, że czas zacząć być wredna matką, bo mi na łeb wejdzie
 
Doggi- dokładnie, co miejsce to inaczej.

Cyprian wysiedzial w kinie. Może dlatego że siedział starszy brat? W każdym razie dał radę ku mojej radości:)

Ja lubie Metallice (całą nie tylko ballady) my riot, Kazika, Nosowska, Rammstein, pink też ale ogólnie mocne dzwieki lub Gintrowskiego, sdm, grechute. Mój mąż dla odmiany tego nie znosi a woli właśnie techno. Także w aucie sluchamy tylko radia :)
 
Sprite, no właśnie nigdy nie mogłam pojąć, jak można z Yorka zrobić pieska do torebki :baffled: No ale to taka chora moda...

Megami, my się na reklamy dwa razy nacięliśmy i teraz już sobie powiedziałam, że bilety odbiorę dzień wcześniej, żeby nie przychodzić do kina wcześniej, niż godzina seansu. Tylko że raz się spotkałam u mnie w kinie z tym, że nie chcieli na salę wpuścić 5 minut po planowym "rozpoczęciu", mimo, że przecież pierwsze 30 minut to reklamy :wściekła/y:

AZA, dla mnie nie do pojęcia jest fenomen Adele. No ok, laska ma głos zaje.bisty, ale za te smęty to mnie telepie, a oczywiście w radiu puszczają do wyrzygania...

Doggi, ja też lubię zakalca, ale jeśli ciasto ma mieć ok. 10cm wysokości, a ma 1cm, to już nie bardzo :-D A zakalca najlepiej zrobić tak - w trakcie pieczenia otworzyć piekarnik i łapami poklepać ciasto :-D

jeżyk, ja zdecydowanie preferuję disco, pop, dance, dubstep, drum&base czasem, za to mój mąż tylko hip-hop i rap, czego ja nie trawię, więc w aucie mamy ciężko :-D
 
To ja smentoholik :-D Lubię sie przy tym porozpływać. Ale, żeby nie było, na wesoło dla równowagi też czasem musi być, to zazwyczaj z mężem słuchamy. Moja Asia mnie zaskakuje, jak śpiewa moje ulubione piosenki prawie po angielsku ze słuchu, matka w kółko puszcza a potem sie rechocze z dziecka ukradkiem :-D
 
A ja lubie rnb, dancehall, reggae, kocham boba marleya ( hehe moj synek chyba tez :) ) czasem jakies ciezsze brzmienia. Pop, dance I techno to zupelnie nie moje klimaty
 
Ooo Adele też kocham ♥
W ciąży z Tymkiem non stop jej słuchałam.
I tak samo Emeli Sande.

Psy uwielbiam, ale już nigdy nie chcę mieć żadnego w domu.
Chyba,że kiedyś się dorobimy domku z ogrodem to spoko.
Mam traume po Tofiku...
 
reklama
Hej hej ;-) czemu tak dużo piszecie jak mnie nie ma? :-D


Ooo tak, też mam chyba dwu letnie zaległości w zdjęciach :-/ musze wywołać a wywołuje z allegro najtaniej a jakość taka sama ;-)


Kurcze wysłałam posta czekajcie to jeszcze nie koniec haha idę czytać dalej :-D
 
Do góry