reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Cześć kochane:) Dziękuję za wywołanie:)

Kasia, Elama - gratuluję pracy:)

Malinka już trzymam kciuki za operację i te konsultacje :)

Blanka ale fajnie, że Fifi pożegnał się z pieluchami - u nas też kiepsko w tym temacie, bo na chwilę obecną nie ma mowy o wołaniu. No ale dobrze wie do czego służy nocnik, pani w żłobku też to stwierdziła, no ale jakoś nie umiem się porządnie za to zabrać...

Akuku jak dajesz radę? Ala grzeczna czy daje popalić? A jak tam starsi bracia?

Siva a co u Ciebie? Jak tam bieganie?

A u nas serio chyba zaczyna się bunt dwulatka - wszystko próbuje wymusić płaczem, a właściwie to rykiem i histerią, do tego dziś np. miała gorszy humor niż ja przed okresem;) No i zrobiła mi scenę w sklepie, bo jak siedziała w wózku, to chciała na ręce. Jak poszła na ręce, to chciała na podłogę. Jak była na podłodze to gdzie chciała? Otóż to, do wózka. I tak sobie pomnóżcie ten scenariusz razy X, oczywiście dodając duuużo krzyków i łez ;)
I teraz cieszę się, że jestem blondynką, bo jak osiwieję to nie będzie wielkiej różnicy ;)


Buziaki dla Was!
 
reklama
Witam się i ja - w pędzie ogromnym ale czytam na bieżąco ;)
Blanka - gratuluję tego nocnikowania! U nas temat porzucony na razie, bo nie mam "siły" zająć się tym na poważnie, czyli przez całą dobę ;)
Malinka - to zrozumiałe, że boisz się, ale myśl pozytywnie. Będzie dobrze - moje kciuki masz :) u nas też zaczyna się przeziębieniowy okres - jutro rano idę z Julka do lekarza, bo kaszle strasznie. Lenka na szczęście ok. Poza tym,że psoci za dwie i gada jak najęta ;)
Jutro zebranie w szkole - będzie wesoło najpewniej.
Akuku - ja to Ciebie podziwiam za to,że dajesz radę ogarnąć to Twoją gromadkę!
Jaguś - biegam,biegam ;) trenuję ostro - teraz już poważniej bo z planem i pod okiem trenera. Daje mi to ogromną satysfakcję i jest odskocznią od codzienności.
Tyle ode mnie - uciekam coś zjeść, bo niedawno wróciłam z pracy.
 
Haha Jaguś to się chyba zmówili bo Fifi dzis tez przechodzil samego siebie;)
Jak mala lapie i co chodzi a jeszcze nie ma pomyslowosci jak siusiu wołać to może spróbuj kiedys w locie jej te siuśki złapać w nocnik. Wiem ze z dziewczynką trudniej ale może raz jak zobaczy tak na własne oczy to poskutkuje:-)

Siva my juz po pierwszym zebraniu. Póki co Natan zadowolony
Zobaczymy dalej.
Na ta chwilę ostro zaczął rok szkolny.i angielski i zajęcia dodatkowe i treningi wiec trochę tego jest a jeszcze chce n piłkę....

Zdrówka dla Julki!

Fifi wieczorkiem zawołał monia. Przypomniałam mu co się z Moniem stalo.on przyjął do wiadomości i tyle w temacie. Ani razu juz nie wspomniał.przed snem szukal pod poduszką zaś powiedziałam mmonio w kibelku i zasnął wtulony we mnie :-)wierzyć się nie chce;-);-)no ale zasnął przy cycu....zobacze jutro....

Akuku Pewnie zaganiania przy swojej gromadce;)daj znac co u was;)
 
Akuku... Doczytalam:)
No powiem szczerze ze dajesz rade! Dobrze że malutka grzeczna.

Elama zdrowka dla Julitki! Nie dajcie sie ;)

Siva Filip ugodowy??? Nieeee
Sama się dziwie ze z tym moniem tak lekko poszlo .mysle ze to jeszcze nie koniec. ...
Na noc ladnie zasnął,w ciagu nocy nie budzil się i od rana nie wola .ale dzień jeszcze dlugi no i wieczór może być kryzysowy;)
 
Ostatnia edycja:
Cześć babeczki!

ja wybierałam się dziś po raz n-ty do ginekologa... Pierwszy raz w przychodni nie było prądu, drugi raz nie miałam z kim Wojtka zostawić a dziś dostałam @ 4 dni przed czasem co się po ciąży jeszcze nie zdarzyło. Poza tym Wojtuś trochę pokaszluje a mnie czuje jak gardło drapie. Tyle co jesień przyszła i znowu przeziębienie...

Malinka trzymam kciuki! Dużo zdrówka dla Maćka i wytrzymałości dla rodziców bo to stres ogromny.

Siva trener?? Wow! To co jakiś maraton zaplanowany?
zdrówka dla córki :)

Jaguś skoro Julcia wie do czego nocnik służy to już tylko krok by się nauczyła. Ja mam ten problem że moje dziecko wie do czego nocnik służy ale nie chce na nim siedzieć trzeba go na siłę trzymać zabawiać itp. A i tak potrafi posiedzieć wstać i iść zrobić gdzieś na podłogę a potem siąść w tym i chlap, chlap robić:( a wołać "si" czasem woła ale przeważnie jest to na dworze i ciężko zweryfikować czy faktycznie mu się chce.

Akuku trzymam kciuki za Ciebie! Głowa do góry czas szybko leci i nie długo nie będziesz pamiętać jak to było

Elama, Kasia podziwiam was za te pomoce naukowe bo ja aż tak uzdolniona plastycznie nie jestem.

Blanka gratulacje dla Fifiego i za nocnik i za smoka. Mi ze smokiem się udało bo jak byliśmy w szpitalu to odrzucił sam że on nie chce i więcej sobie go do buzi włożyć nie dał. Nie było mi to wtedy na rękę bo jak się w nocy rozpłakał a nie chciałam by inne dzieci budził to chciałam dać mu smoka a tu zero współpracy.
 
Akuku obyś odpoczęła i zregenerowała siły ;)

Cleo zdrowka dla Was! Najgorszy okres przed nami bo teraz niestety skoki pogodowe...zimno ciepło i dzieciaki moment lapia...zreszta nie tylko dzieciaki...ja dzis tez juz jakas niewyraźna.... Zaraz czosnek będę wcinać.
Filip przetrwal caly dzień nie wspominajac o smoku. Teraz juz śpi dawno jak suseł
Wiec idzie latwo;)
 
reklama
witajcie Kochane,Gratuluję coraz większemu gronu odpampersowanych:-) u nas już 2 miesiące (w nocy też bez:-))Mam jeszcze paczkę pampersów w zapasie ,więc muszę ją komuś sprzedać...

Kurcze przyszłam się pożalić...Mężowi nie chce,bo wiem że będzie łapał doła,więc udaję że jest ok...
Zrobiłam wczoraj usg tarczycy...Wyszło że mam guza:zawstydzona/y: mam pilne skierowanie do endokrynologa.....we wtorek wizyta(bez pilnego była by na maj!!!),boje się choć nie poruszam tego tematu przy mężu...pewnie będę miała skierowanie na biopsję...:-(
 
Do góry