reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Witam się i ja :)
U nas też zmiany - Julka po pierwszym dniu w żłobku (było lepiej niż przypuszczałam), ocieplania domu ciąg dalszy, do tego remont w środku bo zwiększa się nam liczba domowników - we wrześniu przeprowadzają się tu mój teść i babcia m. A poza tym jutro mam ostatni dzień urlopu, dziś walczę z zaprawianiem kompotów więc nie mam czasu się nudzić ;)
 
Dzieki wielkie Siva:)

Jaguś super ze Julka dzielnie dala rade!oby tak bylo zawsze;)

Akuku również przesyłam troche słońca ;)u nas dzis upal masakryczny! ;)

Filip wsral dzis razem ze mną o 6 rano. Spal kiedy bylismy w kościele i szkole. Teraz widzę znów się poklada.
 
Siva, mały obudził się po 2 i mąż go wózkiem woził do 3 nim usnął, potem koło 5 znów ale szybko zasnął. Nie chciał wody, ani mleka, wypił dopiero trochę jak wstał po 8. Czyli moja teoria, że on w nocy chce tylko memłać cycka, a nie jeść, się potwierdziła.

Blanka, już pierwszak, wow!

Jaguś, dobrze, że Julka sobie tak świetnie poradzila :)

Akuku, nie wiem, czy byś chciała te nasze upały tegoroczne :p
 
Malinka, z tymi upałami trochę racji masz ;) jest tak gorąco, że Lenka o 17-tej domaga się "plum, plum" i chcąc nie chcąc ulegam jej zachciance :)
 
Hejka;-)

Malinka no pierwszoklasistę juz w domu mamy ku naszemu zaskoczeniu hahaha

U nas jak upal to Filip tez ciąga nas do łazienki kilka razy na dzień. Zadziera tak nogę i wola żeby mu pomoc.

Akuku dzis u nas tez depresyjna pogoda takze lacze się z Toba w bolu;)
 
Hejka:)

Ja juz po szkole :) dzis na 4 godzinki bylam. Poznalam dzieciaki,wszystkie nauczycielki i zwiedzilam szkole. Podoba mi sie tam :)
Arek z tatusiem sobie poradzili sami w domu wiec jest ok.

Milego dnia!:)

P.s. u nas tez paskudna pogoda...wietrzysko straszliwe :/
 
Cześć babeczki!
u nas wczoraj było wietrznie ale słońce dziś też słońce - także nie ma co narzekać ;)
wczoraj wieczorem byliśmy z Wojtkiem na spacerku jak prawie codziennie, wystawiłam go z wózka żeby trochę pochodził choć trzymać muszę mocno bo się wyrywa i na ulicę chce wbiegać. Przed wejściem do sklepu chciałam go do wózka zapakować znów a ten krzyczy wygina się a na końcu mnie ugryzł w ramię - ślad będzie chyba jeszcze długo - tak mnie tym zdenerwował że dwa razy w kolejce musiałam stać bo się skupić na zakupach nie mogłam :(((( a w poniedziałek jechałam z nim sama autem to próbował biegi przełączać, ciągnął mnie za rękę żeby kierownicę przybliżyć i sobie pokręcić itd. Jak więc widzicie zrobił się mega nicpoń że o wymuszaniu płaczem nie wspomnę :) czy wasze styczniaki też tak teraz mają?
z nauką sikania do nocnika idzie nam kiepsko więc korzystając z okazji gratulacje dla Zosi :)

dobra nie przynudzam! Miłego dnia Babeczki!
 
reklama
Do góry