reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Akuku, niestety odwiedziny na intensywnej terapii są limitowane :(

Maciek ma być podłączony do respiratora do poniedziałku. Na dodatek z rezonansu wyszło, że naczyniak sporo urósł... Ehh niech ten okropny dzień się już skończy... :((((
 
Malinka...Boze ile wy musicie przejsc :( trzymam za was kciuki,zeby jak najszybciej sie poprawilo,a Macius mogl wyjsc do domu... Trzymaj sie kochana!
 
Dziękujemy za wsparcie dziewczyny :*

Maciuś jest utrzymywany w stanie śpiączki, nie może się ruszać żeby nic nie zrobić z rurką intubacyjna. Jest bezpieczny i nieświadomy tego, co się dzieje. Za to my szalejemy że strachu. Na dodatek powodem dla którego nie chcą spróbować przejść na jego własny oddech jest... weekend i tylko dyżurowa obsada chirurgow. Bo w razie jakby się coś działo to może być ciężki ściągnąć kogoś na cito. Z jednej strony rozumiem, że tak jest bezpieczniej, z drugiej wkurza mnie to czekanie do poniedziałku i to, że w niego tyle leków otepiajacych ładują...
 
Oj Malinka aż przykro czytać :(
Niech ten poniedziałek juz w końcu będzie...
Z całych sił trzymam za Was kciuki i współczuję przeżyć.... Ściskam....
 
reklama
Maciuś dziś bez zmian. Czeka zabezpieczony odddechowo do poniedziałku. Panie pielęgniarki na mnie krzyczą , że go budzę trzymając za rączkę. Podobno czuje, że to ja i chce wstawać a nie może się ruszać, żeby rurki nie naruszyć.

Dzięki za dobre słowa i modlitwę, są nam teraz bardzo potrzebne!
 
Do góry