reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Hejka:)

Blanka- my tez dzis juz o 7:30 na nogach wszyscy i faktycznie jakos ten dzien jest taaaki dlugi,az narzekac sie nie da,ze nie ma czasu na cos :p

Nie mam dzis pomyslu na obiad....
 
reklama
U nas dzis zupa kalafiorową i leczo;-)
Dzieciaki najchętniej na samych owocach by byli. Filip ostatnio gustuje w brzoskwinkach nektarynkach i arbuzie:)
Natas je wszystkie owoce jak leci...
 
Hej
Blanka, u nas też ciśnienie na owoce, a wszystko inne blee ;)
Poza tym próbujemy odpieluchowac Lenke - na razie bez sukcesów ;) czasami zawoła czasami nie...
Upały okrutne, więc po południu uciekamy nad zalew na działkę.
A jutro wraca Julka ze swoich zagranicznych wojaży - bardzo się za nią stesknilam.
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :)
Akuku co u Ciebie?
 
Siva ja po usg i wlasnie jestem na ktg.

Mala wazy 3 kg +/- 450g

Skurcze mecza codziennie ale jak widac nie efektywne..

Ja mam juz dosc ale co ja moge ? Nic..tylko czekac.
 
Akuku to dobrze, że wszystko ok - już niedługo cierpliwość Twa zostanie nagrodzona śliczną córeczką ;)
 
Siva a jak próbujecie oduczyć pieluch? Częstym sadzaniem na nocnik? U nas idzie dobrze... Maly pokazuje jak chce siusiu czasem nawet na kupę tez pokazuje wiec idzie ku dobremu ale wszystko to tylko wtedy gdy jest z golą dupcia... W spodenkach czy pampersie nie pokazuje.
Akuku waga malutkiej w sam raz;)
 
Blanka, u nas Lenka sadzana na nocnik często. Rano po spaniu to sama chętnie siada na nakładkę na sedes i bez problemu. Ale w dzień biega bez pampka albo w majtaskach tylko i czasem zawoła i sądzie a czasem posadzona nie zrobi i chwilę potem kucnie gdzieś w koncie i siusia na podłogę. Ale na razie podchodzę do tego na luzie ;) majtek nakupowalam więcej, żeby było na zmianę i próbujemy.
 
Hejka! :)

U nas tez upaly okropne. W domu 30' to siedzimy glownie na tarasie i sie chlodzimy (arek np caly czas w baseniku pluska:)
Blanka- a udalo sie swietowanie :) film super! Meskiego cialka sie naogladalam,a maz sie uczyl krokow,zeby mi w domu tanczyc :p prezenty tez sie udaly, ja dostalam bizuterie,a mezowi kupilam smartbanda :) jako,ze trener to bardzo mu sie przydalo. Jedyny minus to ze Arek nie chcial spac u dziadkw to musielismy go do domu zabrac. Ale coz ;)
 
reklama
Hej!

My dalej w szpitalu. To nasz najgorszy pobyt. Klima tu nie działa, gorąco upiornie, siły już nie mam na nic... zazdroszczę Wam wypadów nad jezioro, posiadów na tarasie itp. No może Akuku nie zazdroszczę :p ale u niej nie ma upałów

Ja jeszcze nie zaczęłam nic robić w temacie odpieluchowania... młody na hasło siku dopiero od niedawna na pieluchy pokazuje
 
Ostatnia edycja:
Do góry