reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Malinka - życzę szybkiego powrotu do domku! Sama doświadczyłam przy starszej kiedyś, co latem znaczy pobyt w szpitalu.
 
reklama
Hejka;-)za nami fajny weekend nad wodą... Teraz pora na pranie i porzadki.

Malinka tak jak Siva życzę szybkiego powrotu do domku . Trzymajcie sie dzielnie...

Akuku jak tam kochana?

Kasia i tak Areczek dzielny jest bo juz nocowal poza domem;-)
 
Dziś wychodzimy uff...mały już bez drenów, ale czy jest poprawa? Na pewno wygląda lepiej niż przed zabiegiem ale naczyniak dalej jest. Zobaczymy, co powie lekarz, jaki jest dalszy plan leczenia...
chyba zażyczę sobie zwolnienie jeszcze na jutro co by trochę odpocząć :)
 
Dzień dobry!

Malinka mam nadzieje ze odpoczywasz w domku;)

Upal daje w kość nie mam dzis na nic siły marze o klimatyzacji w domku:) do tego azs się nasiliło i czuje sie kiepsko! Filip śpi,padł po długaśnej kąpieli. Mam nadzieje ze pośpi standardowo 2 godzinki.

U was tez taki parnik?
 
Tak Blanka, a żeby było śmieszniej auto nam się psuje i prawdopodobnie będę musiała lecieć po 14 na nogach do klubika Julki, a potem z nią 1 km do przystanku... Czarno to widzę :(
 
Hejka:)

U nas tez baaardzo goraco:) ale trzyma mnie na duchu mysl,ze jedziemy na weekend nad morze- do jaroslawca...chcialam do jastrzebiej standardowo, ale jedziemy taka wieksza grupa 10 osob i glosowanie bylo :p
Nie mielismy nigdzie jechac,ale taki spontan zrobimy :)

Kupilam wozek dla Arka. Zdecydowalam sie na quinny zapp'a ze wzgledu na mala wage i kupilam uzywany, zeby az tyle nie wydawac bo nie wiem ile Arek zechce w nim jezdzic :p

Milego dnia kochane! :)
 
Jaguś to kiepsko:( współczucia! Choc ja ostatnio częściej pieszo niż autem bo M ciągle do pracy jeździ. A ze mam jedno auto to ja poszkodowana! Ale w taki skwar pieszo z dzieckiem w samo południe to juz wyzwanie:(

Akuku prosimy na bieżąco w miare możliwości nam tu pisac o jakim kolwiek postępie :) sie Alusia zaparła....

Kasia spontany są najlepsze a juz z tak spora grupą ludzi to mega wypad bedzie:)

No i fajnie ze trafila ci sie okazja na zakup wózeczka :)

My wrocilismy ze stawu. Teraz odpoczynek a niebawem grill u siostry:)
 
Dziewczyny, bylam dzis u lekarza z Arkiem bo ta pupka mu sie slabo goi. Mowil,ze to grzybiczne po antybiotyku i masc zapisal. Pokazalam tez te powiekszone migdaly Arka to nas na pilne do laryngologa skierowal bo bardzo szybko mu te migdaly "przerosly" i chyba bedzie trzeba przyciac....:/ miala ktoras z migdalami przygody?
 
reklama
Blanka bedr posac jesli akcja bedzie powolna haha. Puki co skurcze strasza tylko i czekam na takie silniejsze hehe.

Kasiu u nas z migdalami problemow nie ma.
Co do pupy to dobrze ze poszlas. Przynajmniej zaleczy sie porządnie.
 
Do góry