reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Dziekuje :p dzisiaj mielismy taki cudowny dzien! Siostra wziela wolne z pracy tak na spontana i pojechalismy nad jezioro razem. Jak Arek spal w wozku to sie nagadalysmy za wszystkie czasy, pozniej to szakenstwo w wodzie wspolne,a na koniec 5 km spacer po lesie...naladowalam baterie za wsze czasy! :)
A nad jeziorem wszyscy pytali mnie jak ma na imie ta dziewczynka...:p na golasa puszcze Arka do wody to bedzie jasne,ze to chlopiec! :p
 
Nooo.... W sumie na tym zdjęciu faktycznie można pomyśleć, że to dziewczynka ;)


Blanka odnośnie tej maści jeszcze to właśnie długo szukałam czegoś takiego i już wiem że to podstawa przy odparzeniach ;)
 
Jaguś a wiesz ze ja nigdy wcześniej sie z tą mascią nie spotkałam... Tylko dopiero w szpitalu. I efekty mnie powaliły wtedy! Nic tak Fifiemu nie pomogło jak to....co prawda nigdy pozniej mi ta masc potrzebna nie była, bo moj Filipas nie odparza się. Ale pamietam Natasiowi sie zdarzało . i jak w aptece pytalam o cos dobrego to alantan mi polecali.

Kasia ja wprost uwielbiam takie dni! jeziorko szalenstwo z maluchami i spacerek i relaksik i ploteczki:-)
 
Hej kochane! :)

U was tez taki upal? U nas chyba wiekszy niz wczoraj...uff... :) Arek zasnal, obiad mam gotowy ( rano robilam golabki ze szczypiorkiem i soczewica- pycha!) teraz czas nad odgruzowanie domu. Zawsze sie tak nabalagani jak wyjezdzamy na caly dzien... nie wiem kto to robi :p
Popoludniu skoczymy z Arkiem do kina kupic bilety na jutro, bo mamy rocznice slubu i na randke idziemy :)
Elama- co tak zamilklas? Pisac co tam u Was!;)

Milusia- tesknie za Toba nieustajaco- daj znak zycia jakis! :)

Akuku- Wam upalu mocno dokuczaja?

Tamtusia- podczytujesz nas jeszcze? Jak sie trzymasz?

Milego dnia! :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Akuku- tak, upaly w ciazy to musi byc katastrofa...jak pomysle o duzym brzuszku w taka pogode to juz mi slabo na sama mysl. Chyba zimowy czas jest lepszy na ostatnie miesiace ciazy.
 
Do góry