reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Jaguś zdrówka dla biedaczka twojego!

Blanka trzymam kciuki&& wiecie już coś?

Akuku Tobie też kciuki i dużo pozytywnej energii :)

Kaczuszka jak tam? Lepiej się już czujesz?

Elama fajną palemkę miałaś :) ja nie kupowałam w tym roku. Bo jak idę sama z Wojtkiem a on nie chce siedzieć w wózku tylko na rękach, wierci się zaczepia ludzi to i tak ręce bolały wieczorem.

U nas dziś nie ulewał jeszcze ale boję się mu dać w kawałkach że znowu będzie się biedny tak męczyć. Wstępnie zaklepałam wizytę na czwartek - najwyżej odmówię jak wszystko będzie dobrze
 
reklama
Jagus co tam znow Wam sie przyplątało??? Biedna malutka!

Elama mała damesa na całego :p Fryzura rządzi ;-)

Akuku moje kciuki masz jak w banku ! obstawiam cóe, musi byc córa zdrowa zdrowiuteńka śliczność :tak: Haha oczywiscie najwazniejsze zdrówko, ewentualnego chlopca pokochasz równie mocno :) prawda .

U nas tak- krew dobra, lekarka zalecila suplementy 9potas magnez, wapn ... siuski ok, na usg również wszystko w porzadku. Odetchnęłam z ulgą. lecz nie uspokoiłam się tak do konca. Nasza rodzinna obstawia na bole wzrostowe. ale skąd ta pewnosc??? dwa lata temu sytuacja identyczna, tez usg krew rtg w porzadku a bol przeszedł po kilku dniach ...
 
Blanka ja jiz kpcham noezaleznie od plci ;) a corcia to moje marzenie ;) i chcialabym by sie udalo ..ale nie zawszw chciec znaczy moc ;)

Blanka moze dawaj mu wapn z magnezem codziennie ;) ja daje Alexowi i od gego momentu nie bola go lydki a bolaly mlbardzo co noc.
 
ejo
u nas niestety kiepsko:wściekła/y: Zosia cały czas się smarka na zielono-tak już gdzieś od stycznia,więc poprosiłam o zrobienie wymazu z gardła-bo to nie normalne dla mnie:no: Tak więc brzydkie rzeczy jej rosną:wściekła/y: wymaz pobrany w piątek a dalej coś rośnie....:wściekła/y: mam koleżankę w laboratorium to mi sprawdziła że już jakieś grzyby urosły...ale pewnie coś jeszcze jest...:wściekła/y: Tak więc jutro dostanie antybiotyk z grubej rury! W sumie w końcu!!!Wolę dać jej antybiotyk i porządnie wyleczyć i mieć z głowy,bo cały czas nie mogę jej zaszczepić...!
Szymon też ma antybiotyk...:baffled:
Ja przed okresem i brzuch boli łej...ale zrzędzę:-p:-D
Z dobrych wiesci mamy już 12szt zęboli :-) Zośka beczy bo idą -bliźniaki bo bolą i badź człeku mądry?! :crazy:

Zośka to jest istny szał!Ja nie wiem w kogo ten dzieciak poszedł-na pewno nie w matkę:-p wszędzie wlezie!Na parapety,na krzesła,na szafki!Wszędzie! spadnie chwile popłacze i dalej lezie:sorry2: przykład taki podam:Zosia włazi na krzesło(takie dla dorosłych)a z niego samo już przełazi do swojego krzesełka :szok: bliźniaki były kręcone ale ta to ich obu przechodzi :szok:
Zamówiliśmy chłopcom rowery ależ się cieszę hehe:-D A dla Zosi zamówię rowerek trójkołowy bo sprzedałam jej wózek,gdyż wcale w nim nie jeździła:-p

Akuku no pewnie że babka!Mam koleżankę,która ma 4 synów i jest w 5 ciąży-termin ma podobny jak Ty więc ja podwójnie oczekuję na te cipuchy:-D
Kaczuszka świetna ta dostawką poproszę o namiary!;-)
Jaguś jak się macie?
Blanka to dobrze w sumie że ból ustał...
Uciekinierka Nasia
 

Załączniki

  • DSC_0005.jpg
    DSC_0005.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 49
Dzięki dziewczyny, u nas kolejna noc do d..., mała cały czas wisiała na cycu a jak już jakimś cudem się oderwała to leciałam do łazienki, bo mnie jakaś grypa żołądkowa dopadła... Tak że wczoraj byłam pierwszy dzień po zwolnieniu a dziś znowu idę po L4, bo jestem taka słaba że nie dałabym rady się dowlec do pracy... Boże, niech to się kiedyś skończy...
Jak do roczku był spokój tak teraz ciągle coś, na 5 dni tygodnia min. 2 choruje:(



Milusia widzę, że u Was też cały czas choróbska na tapecie - za całą trójkę trzymam kciuki, by wreszcie się wyleczyli:) A uciekinierka śliczna:)


Akuku fajnie, jakby się tego siusiaka nie mogli doszukać;)


Blanka to dobrze i niedobrze, ale fajnie że to jednak nie te biodra:)


Elama palma pierwsza klasa;)
 
Dzień dobry :)

Jagus współczuje . Wracaj do formy jak najszybciej :) Przy dziecku chorować to koszmar , nie/.?

Milusia Zosia taki sam ananasek co Filip. I tez z M zastanawiamy się po kim on taki :)

Zosia jest swietna :)

Teraz jest na etapie ubierania sie w co popadnie- Nataniela koszulki moje apaszki Marcina pasek od spodni itd...

Wczoraj robie kolacje a on przyniósł mi pampersa abym wyrzuciła do kosza. pomyslalam ze juz nie bede go ubierać w nowego bo zaraz idzie do kąpieli ... a on czeto tak ma ze rozpina body i sciaga tego pampera:)

Ale tego co zastałam w pokoiku to sie nie spodziewałam :no:Wszedł na stolik Natanielka (taki mały przy jego łóżku) i zrobil na nim kupe :szok::crazy:

Jak u Was wyglada oswajanie z nocnikiem?

Jagus dokładnie. dobrze i niedobrze , bo nie czuje sie spokojna tak na 100% powtorze krew i pojde gdzies indziej . Juz ama nie wiem,. Wczoraj wieczorem rozmawialam z kolezanką , której córka w podobnym wieku miewała często te bóle wzrostowe... z tym ze ona nie kulała i w sumie nie wiem czy mam sie martwic?

Milego dnia dla Was!

Akuku mysle o tobie :)
 
Ostatnia edycja:
Blanka racja, że chorowanie przy dziecku to koszmar - ona biedna się męczy, a ja nie mam na nic siły. Wczoraj poszła spać o 20.30, pobudek był milion ale koniec końców do tej pory dosypia, taka jest osłabiona. Zresztą dziś mi to jest na rękę, bo też ciężko mi się ruszyć... Ale narzekam ;)


Akuku jeszcze tylko niecała godzina i tajemnica przestanie być tajemnicą:)



Blanka ale masz fajnie z takim agentem - widok kupy musiał być bezcenny;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry