reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Dona na razie daje Wojtkowi jeszcze szansę. Próbuje z parówkami bo bułeczki nawet do buźki nie chciał włożyć jak już pisałam wcześniej i obojętnie czy dostał pół bułki czy tylko taką jakby kromeczkę.

Sylka my już wcześniej mieliśmy bebilon pepti dha. Też mamy próbować jogurt ale to wiedziałam już wcześniej od rodzinnego. Trochę się boję bo koleżanki syn od jogurtu dwa tygodnie miał rozwolnienie. My mamy przyjść na kolejną wizytę może dlatego tylko do 19 mc to mleko.
 
reklama
Cleo, nie bój się - każde dziecko inaczej reaguje. Moja Lenka od razu polubiła jogurt naturalny i żadnego rozwolnienia nie miała.
Trzymam kciuki za Wojtusia!
 
Ostatnia edycja:
JA juz przymierzam sie do zakupu nocniczka ale lenistwo mnie bierze na sama mysl, ze trzeba uczyc, trzeba ruszyc z tym nocniczkiem w koncu:-)

Cleo no ale jak nie sporbujesz to sie nie dowiesz, moj tez ladnie przyjal nabial, chociaz tez mialam obawy. Wlasciwie pierwsza probe za mnie dokonaly kolezanki ze zlobka jak dostla serek z owocami na podwieczorek, po zjedzeniu tego nie bylo zadnej rekacji wiec juz mniej sie stresowalam.

A i do nas doszla choroba , maly ma wirusowe zapl gardla, i inhalacje z pulnicortu. Dolaczamy do chorowitkow. A tak sie dizlenie trzymal :(

Kawke pije, wymyslilam dzisiaj ze zrobie krokieciki z pieczarkami serem zoltym bo dzisiaj Sroda Popielcowa.
 
Sylka, to zdrówka życzę! Ja dziś na łatwiznę idę i robię jaja sadzone - oboje z mężem uwielbiamy z mizeria więc każdemu pasuje ;) Julka u dziadków ferie spędza, wiec jej gust nie musi być brany pod uwagę ;)
Lenka zasypia właśnie przy cycusiu, a ja mogę poczytać.
Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
zdrówka chorowitkom

Akuku trzymaj się i nie stresuj. pewnie hormony szaleją i pamiętaj że jak Ty się stresujesz to maluszek też ...

U nas nocnikowanie jeszcze nie. Adasiński kilka razy siedział, ale bez entuzjazmu no i teraz żłobek więc poczekam do lata. Ogólnie zawsze chłopaków oduczałam ok maja - czerwca żeby ciuszków dużo do suszenia i prania nie było. Myślę że wtedy też nasze maluchy będą rozgarnięte i szybko załapią :)
 
u nas Zosia od 5mies siada na nocniczek:-) (choć częściej robi bezpośrednio do sedesu :-)) Za to kupa absolutnie niet! Ona ucieka w kącik żeby nikt nie widział i już wiadomo o co chodzi:-D (potrzebuje ciszy i samotności niczym tatuś:-D)


he he Siva u nas w tak ścisły post jak dzisiaj nie jje się nawet jaj:tak:-u nas"nic pochodzenia zwierzęcego" więc ja dżem,mąż śledzie:-D
 
hehe byliśmy już w kościele- z Zosią,poszłam z nią na posypanie głowy- myslałam że ksiądz troszkę jej posypie-myliłam się:-D:-D
 
reklama
jak jesteśmy tylko z nią to jest grzeczna, gorzej jak są chłopcy:-D ale ogólnie nie hałasuje,dzisiaj uciekła mi podczas klęczenia i poleciała pod ołtarz, odwróciła się zobaczyła że się patrze to już wtedy długa w boczne nawy:-D wszyscy klęczą a ja musiałam lecieć za dzieciakiem:-D
 
Do góry